reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
reklama
dzwonie i sie dodzwonic nei moge i wyjdzie na to ze dzis zas zawitam do tej ginki ktora potwierdzala ciaza i bedzie sie smiala ze ja to spanikowana jestem:) ale kurcze brzuch nei boli , cycki to juz od dawna ale w sumie to przed wizyta w szpitalu tez nei bolaly a wsio oki no nic wole isc wydac kupe kaski ale miec spokoj ze maluch jest i jest mu tam dobrze:) postanowione ide napewno tylko nie wiem gdzie mnie dzis przyjma ale bez znaczenia:)
Myśa dzieki kochana:) ehhh qrcze wiesz co ten cykl co nam sie udalo to mielismy taaaki dziwny ze nie wiedzialam kiedy owulka kiedy co było więc kochana zaciskamy mega kciukasy co by ten dziwny cykl przyniosl fasolke!!! :) oddzwonil do mnie :) ma chwile o 14 ale ja nie dam rady jechac sama musze czekac na emka ale no naszczescie zgodzil si eo 17mni eprzyjac wiec supcio!!!:) ide zobaczyc fasolinke:) juz sie nei moge doczekac:) a poki co lece podkarmic tego glodomorka:)
 
Błonka kochana mi również nie jest przykro. Piszcie z Mają o swoich kruszynach i o swoim szczęściu. Ja bardzo lubię podczytywać i wczuwać się w waszą rolę. Ankka modliłam się o zdrowie Twojej mamy i wierzę, że wyzdrowieje, a Twoje dzieciątko mogłoby być dla niej mobilizacją do walki z chorobą. Myśa może powinnaś pójść do gina z tymi plamieniami? Dziewczyny ja dziś kupiłam dla maleńkiej córci mojej koleżanki ślicznego pajacyka. Przyniosłam do domu i napatrzyć się nie mogłam. Pomyślałam o moim aniołku bo już lada dzień byłby z nami gdyby potoczyło się inaczej i mogłabym jemu takiego kupić. Mam nadzieję, że i mi będzie kiedyś dane kompletować wyprawkę. Na razie mam w perspektywie testowanie. Jak @ nie przyjdzie - 14 lutego testuję, ale miałabym prezent dla męża! Tak bardzo bym chciała.
 
Najeszka to byłby piekny prezent walentynkowy &&&&&&&&&& oby się udało a do ginka to ja niestety nie dostane się tylko do lekarza pierwszego kontaktu GP a on mi powie że nic tu złego się nie dzieje i że jak będe bardzo krwawić to żebym przyszła więc musze odpuscić, nawet jesli chciała bym skan to pewnie mi zrobią (jak zrobią) za dwa tygodnie a je chce wiedziec co teraz się dzieje. No nic taki kraj.
Maja to super że się udało, ja idę do pracy na popołudniu ale jak wróce to poczytam jak po wizycie
 
Najeszka no to naprawde najwspanialszy prezent byscie mieli :) oby się udało&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& ja też chciałam emkowi zrobić taki super prezent bo w grudniu był w Pl i miałam plan zrobić teścik oczywiście z dwoma krechami ina lotnisku przywitać Go tym tescikiem ukrytym w malych bucikach no ale tescik wyszedl negatywny i z mojej niespodzianki nici pozneij tez myslalam ze zostawie mu skarpeteczki pod poduszka no ale 2stycznia o 5rano krzycze z łazienki kochanie moja siła wyobrazni widzi II a on to musze wstac i zobaczyc czy moja sila wyobrazni tez je widzi??:) wiec u nas nei bylo jakiegos super prezentu tzn prezent najwspanialszy ale bez jakiejs oprawy:) no ale najwazniejszy efekt
Myśa no niestety kochana tak tu jest:( dziwny system medyczny ale trzeba sie przyzwyczaic ,szkoda ze nei macie pl ginkow bo oni jednak naprawde duuuzo daja . Milego dzionka w pracy ,ja do swojej wroce dopiero w przyszlym roku:) ale dobrze mi z tym:))))
ide sie wykapac bo musze wlosy umyc no i sie ogarnac jak trzeba do ludzi wyjsc :) qrcze nei mam pomyslu na snaidanko??:( jedyne na co mam ochote to zupa ogorkowa ale jest na balkonie ktorego nie moge otwozyc:((((
 
maja z plamieniami nie ma zartow, idz do lekarza... i to juz..!
najesza w walentynki takie testowanko i 2 krechy ah romatycznie....
ja wyprawki tez jeszcze nie kompletuje.. tzn mam 3 pary takich spiochow ale to mama kupila a nie ja :) moze pojade po wyplacie kupic cos na niebiesko :) z mamka do smyka sie wybiore :) ostatnio maja tam tanio i promocyjnie
 
Błoonka to nie ja plamie a Mysa ,ide na17 do ginka:)ale sie ciesze i nie moge sie docxzekac jak fasol nam pomacha:)
 
Dziewczyny kochane jesteście, dziękuję wam wszystkim za modlitwy :tak:
Najeszka trzymam kciuki za walentynkowy prezencik &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Maju czekam z niecierpliwością na wieści, oby się fasolinka dużo wierciła, żebyście mieli coś więcej do oglądania :-D No i aby ta choroba wreszcie odpuściła &&&&&&&&&&&&&&
Myśa mi też się wydaje że powinnaś jednak spróbować się gdzieś dostać, może zawitał w okolicy jakiś polski gin? Moja kumpela tak miała, że normalna @, a po paru dniach dostała plamień i szybko do gina. Prawdopodobnie to było bardzo wczesne poronienie :crazy:
No i Błonka z Mają - też was bym przełożyła przez kolano gdyby nie wasz stan! Jak to sobie myślicie nas opuszczać??? Pisać wieści, o wszystkim i o niczym. Bo dajecie nadzieję, że wszystkim się uda.

Ja też kiedyś planowałam, że jak zobaczę dwie kreski to przygotuję jakąś niespodziankę, jakieś buciki czy coś... A wyszło tak, że wyrzuciłam test do kosza... Bo była blada kreska i dopiero w pracy mi dziewczyny uświadomiły co to tak naprawdę znaczy. A potem była beta, wyniki przypadkiem odebrała moja siostra z mamą po zakupach i wyszło tak, że mój mąż wiedział ostatni ;p
 
reklama
heheh najważniejsze żeby była fasolka a w jaki sposób powiemy o tym tatusią już drugorzędne bo wynagrodzą im to usg później:)
jesteśmy po wizycie:) bylam u innego ginka i sie smial ze juz 4usg przez te 6tyg:) ale na pierwszym nie bylo nic widac na drugim serducho na trzecim po plamieniu kontrolne a dzis czwarte i Kropek ma 2,5cm do zaplodnienia doszlo tydzien pozneij wiec fasol ma 9t6d , piekne nózki i rączki ,usłyszeliśmy serduszko i super sie ma nawet się poruszył:) jedno tylko nie tak :( łożysko jest źle ułożone i do bardzo wysokiej ciąży mogą się pojawiac krwawienia z łożyska :( niby się nie martwić ale no nie do końca dobra wiadomosc choc wszystko bedzie super:) bo fasol po tacie twardy!!! nom i chyba tyle na przeziebieni tylko paracetamol i woda morska i wit c nic wiecej bo fasol zagrozony:( aha z sexikiem kazal poczekac do 12tyg:) wiec juz nie dlugo
 
Do góry