reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Ulkan to wspierami w starankach i trzymamy kciuki&&&&&&&
Maja teraz najgorszy okres na choroby i wirusy, raz ciepło raz zimno i ciężko uchronić sie od tego cholerstwa.
Pij sok z cebuli i wcinaj czosnek z ciepłym mleczkiem przed snem, na prawde pomaga.
Ja dzisiaj miałam offa, niby wolne ale cały dzień mi zleciał na niczym, ale upiekłam chlebki, wyszły pyszne, pół razowe,obżeram sie też plackiem który upiekłam w środe i tak dbam o swoje boczki i wałeczki ale licze na to że jak przyjdzie wiosna to apetyt minie. U mnie dzisiaj znów delikatne plamienie, cholera co by tu zrobić, do lekarza ginekologa to nie mam szans, moooooże za kilka tygodni jeśli była bym umierająca. Chyba musze czekać do nastepnej@.
Ikasia ja mojemu R dzisiaj kupiłam zestaw witamin i minerałów, nie znalazłam nic co zawierało by tylko specjalne witaminy dla poprawy nasienia tylko ogólny zestaw ale myśle że to tez pomoże, tak mi z resztą doradziła aptekarka. Czyli ten cykl jest Twój co???? &&&&&&&&&&&&&
Kruszka ja też będę brać wiesołka tylko w tej chwili nie mieli w aptece i czekam jak przywiozą, podobno wiesiołek też wspomaga odchudzanie ale trzeba go brac około 5 tab dzinnie.
Ankka już niedługo i Ty będziesz oglądać na 3D swoje maleństwo, tylko troszke cierpliwości trzeba, wiem że nas to dużo kosztuje ale doczekamy się i będziemy tu płakać z radości
 
reklama
Masz rację Myśa, wszystkim nam będzie dane w końcu.
Pojechałam jak zwykle na czuwanie. I pocałowałam klamkę. Ksiądz wyjechał z młodzieżą do Zakopca. No cóż... Pomodlę się za nas wszystkie za tydzień :-D
 
Aniu no to za tydz podwójne modlitwy za nas:) a my za Ciebie:) alez oczywiscie kochana ze wszystkei bedziemy tulily nei bawem nasze maluszki innej opcji nie ma!!!
Myśa a moze macie w aptece Wellman conception?? wlasnei te witaminki zalecil nam tutaj ginek i one chyba sporo pomogly!!! zapytaj w aptece skoro my mamy to i moze u was sie tez znajda:) wpadaj do mnie na weekend , wypijemy kawusie ,skoczysz do ginka a ja podaruje ci wiesiolka , i rozne inne wspomagacze a zarazem przekaze osobiscie fluidkii i zaraze ciążą:)
 
dziewuszki wiecie co jeszcze wczoraj in mi powiedzial ze mam odstawic ten odpowiednik lutki jak mi si eskonczyl to mi szczeka opadla!!! pytam ale co juz?? a on tak n amnie tak! ale tak nagle ?on tak ! hmmm z tego co sie orientuje to nie mozna odstawiac prg do 12tyg no i odstawia sie powoli a nie tak nagle!!!
 
Maja chętnie bym wpadła na waszą piękna wyspe, dziękuje za zaproszenie i zapraszam do siebie. Niestety nie dostane urlopu,ale kto wie, moze kiedyś sie zobaczymy, było by super:) zapytam o te witaminy a powiedz mi cos więcej o nich, czemu one takie dobre i czemu służą. No z tym odstawieniem to faktycznie dla mnie tez dziwne że tak nagle masz przestać brać, może lepiej zmniejszac powoli dawke, troche to ryzykowne
 
kochana tam jest ponoć wszystko czego potrzebuje facecik żeby armia była super Vitamins & Supplements | Wellman Conception , wiesz co kochana emek brał to plus cynk odstawił alkohol i po paru miesiacach wyniki juz lepsze duzo:)
super by bylo kochana i wierze ze sie kiedys uda nam spotkac az tak daleko nie mamy:)
uciekam lulac buzka spokojnej nocki
 
Witajcie moje kochane:* ale ja za Wami tesknie:-( Na weekend bede miała kompa w szpitalu, ale dosc duzo śpię wieć nie wiem jak czesto bede zagladać;-)
U nas jakos tako z malym ok, dzis cos mniej sie rusza :-( poczekam na obiadek i jesli sie nie poprawi to lece do siostry:zawstydzona/y: Zapis wyszedl ok chociaz 2 razy go robili ...
Co srode jest waga i w ostat. srode młody mial 1314:-)
Buziam Was wszystkie:*:*:*:*:*:*:*:*:*:**:*:*:*
I bardzo ale to bardzo tesknie:zawstydzona/y:
 
Witam Was sobotnio dziewczyny :)
ja juz po zakupowym maratonie.. musialam kupic z mama wozek na zakupy po drodze bo nie dawalysmy rady z tym wszystkim... mieso warzywa owoce serki duperelki...
weszlysmy po drodze do sklepu dla dzieci haha no i mama znow kupila rozek, kocyk sliczny, 2 komplety ubranek (spiochy , kaftaniki, czapeczki spodeneczki) i 2 pary malenkich skarpeteczek :) kupilysmy na bialo i na zolto :-D ale ja pod koniec miesiaca kupie cos na niebiesko :tak:

maja jak masz tego progesteronu troche to zmiejsz sobie juz teraz dawke, na dluzej Ci starczy i nie bedzie takiego szoku w odstawieniu.. ja Ci pwoiem ze bralam mniejsza dawke tylko przez 4 dni potem odstawilam calkiem.

wysyłam ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Suzi skarbie trzymaj się, my też tęsknimy, fajnie że będziesz mieć lapsa to będziesz z nami w stałym kontakcie, dobrze że maluszek rośnie. Dzielna z Ciebie babeczka:tak:
Błonka no to sie babcia rozszalała ale nie dziwie się bo każda babcia chce rozpieszczać swoje wnusie.
Maja ja kupiłam swojemu zestaw witamin i minerałów, tabletki są ogromne, mój mężulek zły że takie wielkie piguły musi łykać ale każda z nich zawiera dzienną dawkę witamin jaką powinniśmy otrzymywać, myśle że to tez pomoże a jak mu się skończy to kupie to co mi mówiłaś, już sobie spisałam jak się nazywa
My dzisiaj robimy sobie walentynki bo popołudnie mam wolne, może to i głupie świeto ale zawsze to okazja żeby sobie zrobic przyjemność, dostałam piękna bransoletkę a ja kupiłam swojemu zegarek, ufff całe szczęście że mu sie podoba bo on to strasznie wybredny z reszta ja też
 
reklama
mysa suzi bedzie miala kompa tylko na ten weekend :p wiec nie wiem czy taki staly kontakt :p hehe ale moze suzi meza zgwalc zeby ci co weekend przynosil :D
mysa jeszcze troche i ja pojde cos kupic :) a co nie bede gorsza :p
zastanawiam sie kiedy jest odpowiedni czas na kupno lozeczka i wozek...
 
Do góry