reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Dziewczyny u mnie dziś 22 dc temperatura 36,93 od 2 dni mam bóle brzucha zwłaszcza wieczorem takie jak na @ tylko wyjątkowo silne. Na test raczej jeszcze za wcześnie chociaż bardzo mnie kusi. Nabrałam nadziei, że może ...
 
reklama
Najeszka na tescik stanowczo za wczesneij po co ci się stresowac ze nie ma II kresek jak jeszcze moga sie pojawic w dniu @ albo po niej!!! oby się udało&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Aniu qrcze wiecie co wczoraj mówię do emka idziemy dziś do lekarza bo miała fatalny wieczór głowa ,goraczka , i mega bole kosci ale dzis obudzilam sie zdrowa :) zostal tylko kaszelek i cala noc nie mialam goraczki az sie dziwilam , do lekarza bym poszla ale wiecie co ,oni tu nie patrza ze jest sie w ciazy i daja antybiotyki silne a ja si eboje o fasolka!!! w grudniu zeszlego roku mielismy tez pozytywny tescik poszlam do lekarza bo wtedy pierwszy raz mialam problemy z krtania i mowie mu ze jakis lagodny antybiotyk bo jestem na poczatku ciazy a on nie ma lagodnych :( ehhh moze jeszcze dzis poleze w lozeczku popije miodku z mlekiem i przejdzie a jak nie to juterko poszukam jakiegos lekarza :( nie wiem sama co robic?! kochana to nie dobrze ze cos ci si erobi pod tym okiem!!! a nie podejrzewali ze mąż cię pobil??!
Kruszka ee no to super odpoczywacie ,tak aktywnie extra!!! qrcze z ta kapiela tez musi byc superowo ale jak pomysle ze musialabym wyjsc z tej cieplusiej wody na te -20 to az ciarki mega mam!!! brrrrrrrrrrrrrrrrrr a to racja ze do marca mozecie jeszcze zmajsterkowac bobaska wiec meeega kciukasy &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&obysmy ten watek zamienily na ciazowy:)
Blonka rany ale macie sny!!! ja od keidy w ciazy tez mi si eglupoty snia ciagle i tez maz juz nie byl moj ale obok jednak on ,ale ja tam nie zwracam uwagi wogole na sny , wczoraj qmpelka byla u mnei i mowi ze zab jej sie snil i sie boi a ja ze nei wierze w sny bo mojemu mezulkowi zeby sie snia co 3miesiace i zawsze w strachu obdzwanialam cala rodzine czy wszystko wporzadku bo sie balam ale na szczescie tak zawsze wszystko oki i poprostu nei wierze w jego sny :) a koszmary mam czesto ale obudze sie kaze sie przytulic i zasypiam :) rano czesto nie pamietajac niczego:) wyprawke babcia skompletuje jak tak bedzie chodzila na zakupy czesto:) moja mama wczoraj do mnie aaa bo ja taki piekny spiworek widzialam ale nei wiem czy taki bys chciala bo za moich czasow spaly dzieci w pierzynach a teraz slyszalam ze w spiworkach a ja pytam z kad wie , to pytala kolezanek swierzych babć:p a ja mowie zeby nic nie kupowala narazie , tym bardziej ze pewno znajac mame kupi rozowy bo ona chce wnuczke a poznei znowu chlopczyk bedzie w rozowym spal a po za tym za wczesniej na zakupy ale po 16tyg zaczne napewno powoli kupowac ubranka bo pozneij portfel nie wytrzyma takiego mega wydatku na raz:)
 
no ja tez spalam pod koldra.... i w sumie no mi sie nic nie stalo od tego.. po co wydziwiac ze spiworkami?
ja ide kupowac na niebiesko z mama niebawem :D a jak by co dziewczynce tez ladnie w blekicie :p
 
Maju myślę że w szpitalu nie podejrzewali pobicia, w końcu jak mnie przyprowadzono do GOPRu to byłam cała w śniegu. Gorzej potem z ludźmi na ulicy na drugi dzień i do teraz, ci to na pewno myślą "że zupa była za słona" hihi
A co do śpiworków to jednak dobra rzecz mi się wydaje. Mój siostrzeniec fajnie zasypiał, nie nakrywał przypadkiem buzi kołdrą, nie było zagrożenia że się udusi albo coś. A całkiem maleńkie dzieci to najlepiej zawijać, bo lepiej im się śpi jak jest ciasno, mają wspomnienie jak to było w brzuszku i czują się bezpieczniej. Ja kupiłam coś takiego: Otulaczek - kup Otulaczek | Motherhood.pl
Niestety nie dane mi było tego wykorzystać... :-( Leży w komodzie w pokoju Zuzi razem z masą ciuszków, kocyków itp.

Aaaa przy okazji waszych rosnących brzuchów to polecam tą poduszkę: Kojec Motherhood - poduszka dla kobiet w ciąży | Motherhood.pl
Rewelacja, mnie wogóle kręgosłup w ciąży nie bolał, a spałam z tym już jakoś od 4-5 miesiąca ciąży
 
Błonka właśnie dziewczynke ubierzesz w niebieski i jest slicznie ale chłopczyk w różu nie bardzo:) mój emek po ostatnim usg kupił kropkowi bodziaki różowe a ja że jak bedzie chłopczyk tez mu je zaloze na co on że nei ma mowy!!! :) hehhehe
Aniu kochana jeszcze użyjesz tego otulaczka i wszystkich ubranek !!! no sąsiedzi to napewno takie historie tworzyli:) ehhh co do śpiworków to mój ostatni siostrzeneic też miał i siorka chwaliła bardzo bo on wiercipietek po kilka razy w nocy wstawala wyjac mu raczke, nozke z pomiedzy szczebelek i go przykrywac bo wiecznei odkryty. Ten otulaczek tutaj wlasnei si euzywa zamiast naszych rozkow :) dziewczyny tez bardzo chwala ten gadzet ,zalecany nawet w szpitalu przez polozne, aa a z takich ciekawostek wiecie co ostatnio przeczytalam na stronie szpitala w ktorym zapisalam sie na porod ze w Irl jest zabronione używanie czapeczek i ,rekawiczek nawet tych niedrapek do 1rż!!! rany jak taki maluszek ma mi lezec w szpitalu bez czapeczki??


rany jakie mnie zachcianki dopadly!!!od poczatku ciazy marza mi si eplack ziemniaczane ale tutaj nie ma ziemniakow ktore by si ena to nadawaly, pozneij na placki z jabłkami -ale emek nie umie takowego cuda wykonac, a teraz na pierogi z kapusta!!! a ja musze lezec w lozku i nei moge sobie dogodzić takimi smakolykami :( pozsostaje miec nadzieje ze po nastepnym us ginek pozwoli wstac z lozka i bede mogla szalec w kuchni :) ale i tak najbardziej nei moge sie doczekac jak mama w maju przyjedzie bo wtedy beda wszystkie polskie dania :) i bez calodziennego stania w kuchni:) ahhhh aby szybko minelo do maja:)
 
Ostatnia edycja:
ja chcialam taki kojec dla siebie do spania ale drogi bo u nas kosztuje 150 zl.. póki co nie dla mnie taka rozkosz.... moze jak sie skonczy okres grzewczy :p
w ogole jestem dzis w skowronkach bo wreszcie mamy potencjal by sie wyprowadzic z naszego starego strasznego domu... juz mialam dosyc tej wiochy.. okolicy, ludzi!!! musze sie pochwalic bo mnie radosc rozpiera... mamy dzialki tzn tesciowa ma.. no i pozwolila nam je sprzedac.. za ta kase kupimy poki co mieszkanie a za reszte kasy bedziemy szukac dzialki w odopiwednim miejscu, dogodnym dla nas, blisko moich rodzicow ;p i wybudujemy nowy dom!!!! boze jaka radosc!!! tylko teraz trzeba znalezc agencie co poskupuje te dzialki bo sa troche... dziwne długie ale nie szerokie, jedna jest tylko taka w ksztalcie prawie kwadratu :p
w ogole emek znalazl technologie domow gdzie jest energooszczedny i np za ogrzewanie ie bedziemy placic 600 zl na miesiac ale 1000 zl za ROK!!!! :D musze mu pomoc pozbyc sie dzialek chce juz mieszkanko nowe!!!
 
Aniu... moja kuzynka stracila ciaze w 35 tygodniu.. dzieciaczka nie dalo sie uratowac nie wiem co sie stalo nie pytalam bo pewnie i tak cierpieli bez moich beznadziejnych pytan... mieli wszystko gotwe tak jak wy.. potem dlugo nie mogli zajsc.. ona patrzala na te wszystkie ciuszki lozeczko pluszaki, rozowa tapete......
ale wiedziala ze kiedys aniolek zesle jej 2 aniolka do kochania no i teraz ma 6 miesieczna tez dziewczynke!! nie trac wiary i pros aniolka o 2 aniolka :) bedzie dobrze :*
 
eee no Błonka no to super !!!! kurcze fajnie że teściowa się zgodziła oddać Wam tak te działki i że starczy i na mieszkanko i na działeczke!!! my narazie odłożyliśmy pomysł domu w daleką odległośc bo ceny działek powalają z nóg!!! fajny prezencik dotaliście:) żeby nam tak ktoś zechciał tylko podarować działke pod dom to bylo by superowooo!!!:)
tez chcialam ten kojec ale ciezko go tu znalezc przynajmniej przez neta:(i nie moge sie doczekac jak pojde do ciężarówkowego sklepu i taki sobie zakupię :) będzie super ale nie zmieścimy sie ja , brzuch ,kojec i emek w jednym łóżku:)
 
Błonka super z tymi działkami :-) Nagle taki przypływ kasy to się zawsze dobrze spożytkuje.
A co do proszenia o aniołka - łatwiej jak się ma w miarę poukładaną sytuację, chociaż wiadomo że życie zaskakuje, dzisiaj jesteśmy jutro nas nie ma. No ale... Moja mama dzisiaj odebrała wyniki tomografii. Nie jest ciekawie. Są nowe przerzuty, będzie szpital, będzie kolejna chemioterapia, bo ta specjalna terapia, na którą ją wcisnęli nic dobrego nie dała. Nie ma co prawda przerzutów do narządów, są głównie w kościach. Ale jest przerzut do opłucnej. A to już niedaleko do płuc :-( Wyniki krwi też kiepsko, prawie dwukrotnie wzrosły markery nowotworowe.
Tak więc nie wiem czy ma sens teraz prosić, czy już wznowić starania, czy jeszcze jest szansa że gdyby się szybko udało, to jeszcze by mama doczekała wnuka. Nie wiem co teraz robić, po prostu nie wiem. I strasznie mi smutno :-(
 
reklama
Aniu, moze po kolejnej chemi sie poprawi... licze bardzo na recesje. Choc wiem ze rak w kosciach to jest ciezki bardzo.. tesc mial i wspolczuje bardzo... mial tez w mozgu i na nerce ktora mu potem wyzieli.. niestety bylo tego za duzo...... Ale wiele przypadkiow widzialam na onkologi gdzie zachodzila recesja i szczesliwe zakonczenie tej strasznej choroby!!
A z dzieciatkiem sama musisz przemyslec sprawe ale jesli moja mysl miala by Ci pomoc.. ja bym sie nie zastanawiala tylko dzialala... bardzo bym chciala zeby moja mama zdazyla zobaczyc moje dziecko.

Z tymi dzialkami sprawa taka.. one sa dziwne, bedzie ciezko je sprzedac, moze chociaz przylaczyc do innych dzialek bo sa waskie ale dlugie... domu sie na takiej nie wybuduje ale jest jedna duza konkretna... najpierw kupimy mieszkanie, reszte kasy odlozymy, potem sprzedamy tez nasz nieszczesny dom a potem kupujemy nowa dzialke i na tej dzialce budujemy nowy dom.. nie wiem ile to wszystko potrwa do finishu ale ja juz sie bardzo ciesze!!!
OBY tylko je sprzedac szybko i za dobra cene!
 
Ostatnia edycja:
Do góry