reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
heloł, jak sie macie. U mnie dzisiaj taka wichura że w życiu takiej nie przeżyła, tak okropnie wieje że drzewa wyrywa z korzeniami. Nie mam zasięgu w telefonie, prąd w niektorych rejonach wyłączony.
Ikasia a na kiedy masz termin @
Kruszka z tym śluzem to mówią że ma być gęsty i żółty ale każda ma inaczej, niektóre w czasie ciąży miały sucho a inne miały płodny na początku ale myśle że do terminu @ nie ma się co sugerować sluzem,chociaz sama jak idę do toalety to zaglądam:confused:To kiedy testujesz??
Maja ja tez zapraszam, mieszkamy w najpiękniejszym zakątku Szkocji, teren typowo turystyczny, ścieżki rowerowe, pola golfowe, rzeka Spey nad którą sterczy mnóstwo wędkarzy i łowią łososie. Do tego destylernie whisky w pobliżu, czyste powietrze i oczywiście łąki pełne baranów, krów highlandzkich takich z potężnymi rogami. W Polsce tyle zwierząt nie widziałam co tutaj .
Ja nie szykuje sie na testowanie bo raczej sie nie udało, jak sutki mnie bolały zaraz po owu tak 3 dni i po bólu, objawy takie jak zwykle więc po sprawie sądzę.
 
reklama
Kruszka z tym śluzem to mówią że ma być gęsty i żółty ale każda ma inaczej, niektóre w czasie ciąży miały sucho a inne miały płodny na początku ale myśle że do terminu @ nie ma się co sugerować sluzem,chociaz sama jak idę do toalety to zaglądam:confused:To kiedy testujesz??

Myśa wróciłam do domu i stwierdzilam, że na wkladce ten śluz jest właśnie jasnożółty, az sie zdziwiłam. I jeszcze raz się zdziwiłam, kiedy przeczytałam Twój post. Pewnie, że może byc różnie. Szkoda, ze nie pamiętam jak to było w poprzedniej ciązy. Testuję 14.12 to będzie moj 30 d.c. Ale zaczynam sie troche martwić, bo własnie zaczął mnie pobolewać brzuch, a miałam spore endo, więc na @ wcale nie musialabym długo czekac (chyba).

Błonka zajrzyj do nas czasami i poślij fluidki, potrzebujemy ich!:tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam wszystkie staraczki.
U mnie pierwszy cykl z CO, dostałam 5 tabl 1x1 dziennie, 5-9 d.c.
Jestem już po, zero efektów ubocznych :D
Aktualnie 10 d.c.
Moja gin nie zaproponowała mi monitoringu, więc sama jej się wprosiłam na usg, byłam wczoraj (9 d.c) jeszcze nic nie widziała, następna wizyta jutro czyli w 11 d.c., może coś będzie widać.
Czuję lewy jajnik.
Nie miałam wcześniej doświadczeń z CLO, sama już nie wiem czy robić sobie nadzieję że zadziała..........????
 
Witaj Miętowa:-)

&&&&&&&&&&&&&&&&&& by zadziałało i to w pierwszym cyklu. Akurat moje jajniki chyba nie zareagowały w pierwszym cyklu, gdyż w 10 d.c. na monicie nic nie bylo widac, ale póxniej wychodzily pozytywne testy, no i miałam bóle. Nie wiem, nie robiłam monitoringu w kolejnych dniach. W drugim cyklu urośły trzy pęhcerzyki, z czego jeden pękł. Dodam, że brałam CLO tak jak Ty. Znajoma ginka powiedziała mi, że to dobrze, że wogóle zareagowałam na Clo, i że nawet gdyby nie zadziało to mozna próbowac inaczej, ale wiadomo, że przynajmniej, ze mozna pobudzić owulke.
 
Kruszka staraj sie nie myśleć dużo i zaprzątnij sobie czymś głowe bo w niej własnie siedzą wszystkie domniemane objawy. To nas wykańcza powoli psychicznie i dlatego po jakimś czasie chcemy rezygnować ze starań bo nas to przerasta, ja czuje się teraz duuużo lepiej jak przestałam się nakręcać, jakoś tak mi lżej i żałuje tylko tych zmarnowanych dni kiedy to zamiast jakoś miło spędzić czas to ja potrafiłam siedzieć i myślec tylko o śluzie, czy mnie cos nie kuje, a może jednak cycki bolą ale ja tego jeszcze nie czuje. Ale tak to już jest jak czegoś pragniemy.Trzymam kciuki za szczęsliwe testowanko
Miętowa ja też brałam clo i na mnie podziałała dopiero podwójna dawka przez 5 dni, pamietaj żeby nigdy nie godzić się na stymulacje lekiem bez monitoringu i czasem też jest tak że biorąc cykl, drugi, trzeci clo nie będzie pęcherzyków a jak go odstawisz to jajniki mogą ruszyć, takie już cholery są. Powodzenia
 
Ostatnia edycja:
Ok dzięki za uwagi.
Mi się dziwne wydawało że nie zaleciła monitoringu.... skąd mam wiedzieć co się w środku dzieje???
Teoretycznie owulkę (chyba ) mam, bo jajniki dokuczają , testy owulacyjne (które wcześniej mi zaleciła) pokazują że jest.
Tylko pytanie jak rosną pęcherzyki i czy pękają??????

Dobranocccc
 
no a u mnie @ przylazła...ale dobrze ze nie kazała na siebie długo czekać...nowy cykl..nowe nadzieje...we wtorek wizyta u ginki ....
 
Ikasia za kolejny cykl &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Chyba niebawem do Ciebie dołączę, bo u mnie kolejne kreseczki w dół i brzuszek pobolewa......
 
witam :)
Ikasia tulam i zaciskam kciuki za następny cykl:)

ja mam swój maly sukces:) odstawilam ketonal ale jesdzcze jestem na nurofenie, ale lepsze to niż ketonal...antybotyk nadal biorę... tempka wariuje raz w górę raz w dól a bylam pewna, ze dzisiaj @ przyjdzie...
 
reklama
Błonka daj znac po wizycie co i jak !!!!!!!!!!! &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Do góry