reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Oby&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Na szybki obiad? Ja zawsze robię carbonarrę pyyyyyyyyyyyyyycha! 15 min i gotowe! Chcesz przepis?
 
reklama
ale tutaj cisza!!! wchodzić i pisać kochane co uWas!!!
Myśa jak tam śnieg nadal macie?? do nas na szczxęscie nie dotarł:)
a ja jutro idę na Christmas party:))) miałam nie iść bo szkoda mi mężulka zostawiać samego ale sobei pomyślałam a co mi tam idę:)))potańcuje troche to się może i organizm odbrazi i zafasolkuje:p aha a co do moich jajników to nadal mnioe kłuje szczególnie jak chodze albo ćwiczę tak więc stawiam że choduje sie tam zaś jakaś cysta:(
 
Melduje Maju posłusznie, że żyję ;-)
Moja psinka biedulka się męczy, ale już nie popiskuje jak wczoraj. Jak po nią przyjechaliśmy to już czekała, od razu dyla do drzwi żeby stamtąd uciec. Myślałam, że ona będzie cały dzień spać, ale bestia spała tylko w samochodzie. Narzekali na nią, bo się nie dało koło niej przejść, na wszystkich warczała. A kto by nie warczał, jakby go okaleczono. Biedna miała ropomacicze. Dobrze, że to dość szybko zauważyliśmy, bo niedługo byłoby po niej. Wygolony brzuszek, łapka też na wenflon. I do tego jeszcze ma parę zębów wyrwanych :-( Żal nam jej strasznie, ale ma to o jednym bólu, nie trzeba będzie znowu jej dawać do narkozy i znowu by się męczyła. Wcisnęliśmy jej wieczorem pyralginę pogniecioną z wodą przez strzykawkę, ale raczej i tak z bólu nie spała w nocy. Dzisiaj już coś zjadła i sama pije. A jak się jej tylko smycz pokaże to zaraz staje na równe łapy ;-)
Było też parę komicznych momentów, np. jak dostała głupiego jasia - chciała biegać, a łapy jej się rozjeżdżały :-D
Albo już po operacji z inną sunią przyszli szwy wyciągać, to tamta zaczęła piszczeć, a moja Balbina śpiewała jej chórek :-D Ona tak zawsze jak inne psy piszczą albo wyją. Potem wet jej ubierał fartuszek to powiedział że ona nic nie czuje, ale jak tylko ją dotknął to się dała na niego! I na koniec hmmmm framuga jej się nie chciała cofnąć ;-) Chyba jeszcze podwójnie widziała. Grunt że przeżyła, dzisiaj jest lepiej, no to chyba się wyliże.
 
hej dziewuszki, dzień mnie nie było a tu widzę kolejny wspólny problem, psi problem. Moja suczka tez miała ropomacicze ale nie dało się jej uratować bo było za późno, trafiliśmy najpierw do weterynarza który dawał jej leki nie na to co trzeba. Potem po konsultacji u drugiego weterynarza, diagnoza-ropomacicze. Sunia była mała a tego dziadostwa w brzuchu miała dużo, zdechła kilkanaście godzin po zabiegu. Ankka twoja miała szczęście że szybko zareagowaliście.
Maja u nas dzisiaj znów dawało nieźle, napadało sporo a ja juz Ciebie pytałam z której części wyspy jesteś ale zapomniałam.
Ja mam troche stracha przed weekendem co nawojowaliśmy, jak bym zaszła to się będę cieszyć ale dopiero prace zaczęłam i wogóle, narazie objawów żadnych nie mam prócz ooooooooooogromnego apetytu i rozdrażnienia ale apetyt to nie raz na @ był więc się nie sugeruje. W weekend się rozstrzygnie. Trzymam za resztę testujących, tylko mi tu nie nawalić i jak sikac to tylko dwie kreski!!!!
 
Myśa my mieszkamy w Dublinie ,jak byście kiedyś się nudzili to zapraszam :) oj kocjana ja cosik czuję że się mogło udać ,wiem że to kłopot bo dopiero tam przyjechaliście i dopiero zaczynacie zycie ale jakoś sobie poradzicie :) a kiedy teścik w sobote czy niedziele?? mega &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Anka oj toście przeszli naprawdę się z pieskiem ;/ qrcze ale dobrze właśnei że szybko zauważyliście że jej cosik jest !!!
a my mamy juz choinkę:p właśnie mężulek urbał ,tylko brak bedzie mamy w tym roku na świeta no i mielismy nadzieje ze bedziemy juz mieli naszego robaczka na te świeta a tu nawet brzucha nie ma tzn fałdki tłuszczu są ale chodzi mi o fasolinkę no nic mam nadzieje ze sie szybko uda z tym wszystkim i bedziemy i my niebawem świrować ze szczescia że zostaliśmy rodizcami:)))
 
U mnie niestety wszystko już jasne...temp 36,5....wiec teraz czekam tylko na@,....mam nadzieje ze szybko przylezie...we wtoprek ide do ginki i będę prosić o pełny monitoring na ten cykl....
 
kochana póki @ nie ma to my tu mooocno zaciskamy mega kciukasy!!!
Błonka a jak Wy sie czujecie?? jutro wizytka:) widzisz jak szybko mineło:)
Suzi a jak Wy się trzymacie?? wszystko dobrze?? no i czekmy na zdjecie naszego Przystojniaka:)
 
reklama
hej hej, wczoraj po powrocie do domu kiedy już zjadłam kolację od razu usnęłam na kanapie. Mąż próbował mnie obudzić by pogadać, póxniej na kąpiel, później do łóżka a ja tylko mu odpowidałam zaraz zaraz i dalej spać. Słuchajcie dawno juz tak nie miałam! Oczywiście poszłam do sypialni i zamiast zaraz wstać i sie umyć zasnęłam w tych dresach i obudził mnie dopiero budzik:-) Mam nadzieję, że to dobry zwiastun, a nie sugerujący przemęczenie.
Rano okazało się, że tempka znowu w dół. Co prawda do 36,80 ale jednak. I jeszcze nie wiem co z tym śluzem jest gęsty biały i kremowy i strasznie go duzo.
Powie mi któraś jak wstawić tu wykres? Albo gdzie moge znaleźć instruktaż?
 
Do góry