reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Mój cykl coś ..nie do okreslenia...zawsze miałam 30-paro -dniowe..nawet 36..a teraz 24...no i nawet nie wiem kiedy owulację mam..:(..
Kolejny dzień w łóżku..non stop śpimy..Jednak usnęlismy wczoraj o 23..i do 9.30 spaliśmy:)..cały dzień ..cała noc..jej...rekordy w spaniu bijemy:)...ale już znacznie lepiej z nami:)..ale byłam dziś w aptece . Kupiłam guajazyl..jak nie na gardło..to na śluzik-tak..nic nie pomyliłam?:)l
 
reklama
Nie Rusałko nie pomyliłaś. Sxybciutko zdrowiej, dosyć tego wylegiwania się. Ja śmieję sie że od weekendu mam śpiączkę, choć nigdy nie liubiłam spać, a teraz proeze: sobota 13 h, niedziela 12 h, a dzisiaj i wczoraj nie mogłam wstać do pracy. Chyba jakaś depresja jesienna już mnie dopada przez tą pogodę....
 
No to widzę nie jestem Majko sama..ja potrzebowałam z reguły 5 -6 godz sniu..teraz 12 dla mnie to za mało..no, ale u mnie to z powodu choroby..a u Ciebie moze mała istotka się rozwija hmm?:)
 
Rusałko powiiem szczerzse, że jakoś nie liczę na nic w tym cyklu, owszem możliwości były, szanse są, ale nie nastawiam się. Wczoraj nawet doszłam do wniosku, że mogłabym już dostać okres, żeby zacząć nowe starania. Nie wiem skąd takie myśli, a przecież wem, że do okresu jeszcze całe 8 dni, choć o dziwo od soboty strasznie obrodziłam w pryszcze jak dzień - dw przed okresem.
 
Właśnie tak, nie chcę rozczarowań, wolę niespodzianki i Tobie też tego życzxę. Zmieniłam swoje nastawienie do starań, "wrzuciłam" na luz i dlatego do was wróciłam.
 
axxa , ja dopiero zaczełam brac duphaston 2 razy po jednej tabletce, od 15 dnia przez 10 dni. i tez dostałąm 2 dni po odstawieniu, i mój ostatni cykl trwał 25 dni, bo w 26 dostałm @. a wczesniej jak bralam po 1 tabl, to dostalam plamienia (@?) w trakcie brania.
ale biore dalej, mam nadzieje ze bedzie efekt w postaci fasolki. i to jak najszybciej, bo drogie to cos ::)
i wiem ze w ostatnim cyklu nie mialam owu. cos mi sie pomieszało, wiec @ mnie nei zaskoczyła i nie zasmuciła. tylko boli brzuch ::) ::)
 
Dziewczynki podoba mi się wasze nastawienie i podejście do sprawy -GRATULACJE-  ;D bo to w naszej sytuacji wielkie osiągnięcie ja też wrzuciłam na luz-ale starania jako takie są lecz nie z takim obsesyjnym nastawienie -co będzie to będzie a napewno będzie-może będe miała miłą niespodzianke-niedługo?? i Wam wszystkim również życzę pięknych niespodzianek w postaci fasolek ;D ;D ;D
 
reklama
odebralam dzisiaj wyniki badań, robilam prolaktyne i progesteron
Prolaktyny mam 4,6 (norma 1,2-25).
NATOMIAST Z PROGESTERONEM NIE JEST DOBRZE. badanie robilam w 23 dniu cyklu, w 8 dniu brania Duphastonu (biore go 2 razy dziennie po 1 tabl), a wynik jet poniżej normy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wyszłomi 0,63, a norma jest 0,95-21.
o co w tym chodzi?biore za małą dawkę, nie działa na mnie, czy co??bo przeciez do krwi duphason przenika!
czy ktos kto bral ten lek, ma podobne doświadeczenie?czy Duphason podwyższ progesteron od razu, czy po jakims czasie brania ten hormon osiąga wartości normalne??
 
Do góry