reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
reklama
dzięki kobietki!!!!!!! owszem, biore duphaston zeby miec fasolke. ale taz po to żeby na majorce nie dostac @ i móc sie przytulac na maxa :) :)
moze zmiana scenerii przytulanek i wogóle klimatu wpłynie pozytywnei na mnie i troszke zapomne o staranaich. albo dreszczyk emocji (pusta plaze i te sprawy... ;) ;) ;) ;Dwyzwoli jakiec nadprogramowe jajeczko???
 
Elzbietko na wakacjach zapomnisz o starniu sie i bedzie wszystko ok,Przeczytalam dokladnie o tym produkcie,ale jest tych srodkow,ja ostanio zastanawiam sie nad kwasem foliowym,wiele juz osob moialo mi,ze powino sie go stosowac,wiec od przyszlego tygodnia zaczne,mam nadziej,ze pomoze?
Trzymam kciuki Elzbietko.pozdrawiam ;)
 
czyżby duphaston pomagał przy zafasolkowaniu? Mam pewnie ten sam problem co większość tu obecnych kobietek, które pragną fasolki, a starania jak narazie nie skutkuja. Za tydzień wyjeżdżam nad morze, może klimat mi dopomoże??? Bo już zaczynam tracić nadzieję na maleństwo:(
 
Dodeczko!!Niezalamuj sie i nie trac nadzieji!!!Jak sama widzisz zafasolkowac niejest tak latwo!!!
Popytaj twojego lekarza o badania hormonalne!!! :)
 
Axxa.Owulację miałam w 12 dniu, starałam się dobrych parę miesięcy, ale dopiero jak zaczęłam mierzyć temperaturę i obserwwać ślub, przyniosło to efekty, niestety nie na długo... ale mam nadzieję, że teraz mi sę uda. Czego i Tobie życzę.
 
reklama
Do góry