reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
a ja już 4 lata z moim kochanym:tak: wiecie co, siknęłam do słoika i..... tak dla picu i.....i nie zrobił sie wogóle osad, chciałam zobaczyć wogóle jak to wyjdzie żeby rano spróbować tak jak trzeba ale kucze nie widziałam niiiiiic:-(nawet na dnie nic nie było. No cóż może z rannego cóś się wyklaruje.ankka nie wiem co napisać ale chyba słowami ciężko opisać to co przeżyłaś, podziwiam Cię za to że poradziłaś sobie i jesteś tu z nami. Potrzebujemy takich silnych kobitek:tak:śpijcie dobrze kochane
 
reklama
Kasiurek a ja dzien przed Waszą rocznicą stanę na ślubnym kobiercu;p
no prosze same lipcówki ;]
a ja już 4 lata z moim kochanym:tak: wiecie co, siknęłam do słoika i..... tak dla picu i.....i nie zrobił sie wogóle osad, chciałam zobaczyć wogóle jak to wyjdzie żeby rano spróbować tak jak trzeba ale kucze nie widziałam niiiiiic:-(nawet na dnie nic nie było. No cóż może z rannego cóś się wyklaruje.ankka nie wiem co napisać ale chyba słowami ciężko opisać to co przeżyłaś, podziwiam Cię za to że poradziłaś sobie i jesteś tu z nami. Potrzebujemy takich silnych kobitek:tak:śpijcie dobrze kochane
dobra mowisz;]


ja wstalam i nic mi sie nie chce, ogolnie to buuuuu i tyle to sie rozpisalam uciekam :*
 
Iza.malami a dlaczego nie chca ci clo na nfz przepisać??? Monitoring to jeszcze rozumiem, u nas w przychodni nie ma usg ( co jest absurdem ale cóż) ale leki to chyba by ci przepisali.
Kochana nie ma szans, żaden lekarz ci nie przepisze przynajmniej tutaj w 3mieście clo tak sobie, musza miec cała historie leczenia i takie tam, a poza tym wiedza doskonale ze przy braniu clo powinien byc monitoring a oni nie sa w stanie mi tego zapewnic wiec koło sie zamyka... a jak mam wydac 150 zł na wizyte zeby dostac recepte na tabletki za 3,50 to mnie rozsadza od środka :( tym bardziej ze monitoring bedzie mnie kosztował 220....szkoda gadac....
Byłam wczoraj na HSG, jak dla mnie nic strasznego, bardziej od drożności bolało mnie zakładanie cewnika do jajowodu a drożnośc praktycznie nic, delikatne szczypanie.... jajowody obydwa drożne, hmmm niby wspaniała wiadomośc, ale teraz wiem ze przyczyna tkwi gdzies indziej:crazy: na pewno moje jajeczka znowu strajkuja i nie pekaja... musze miec clo tak czy inaczej...., wiec jakby któras z was była chętna odsprzedac to sie polecam ....
Miłego dnia :-)
 
iza.malami będę o tobie pamiętać ,jak mi zostanie to dam ci znać bo nie wiem ile ja będą to zażywać jeszcze.
kasiurek ja też bez energii dzisiaj jestem bo pogoda nienapawająca optymizmem ale na szczęście na weekend ma być już ładnie.
Dziewczyny zrobiłam ten test chmurkowy i faktycznie chmurka była zaraz pod powierzchnią ,wczoraj tego nie widziałam bo może musi być poranny mocz a dzisiaj sie udało. Ku mojemu zaskoczeniu chmurka jak nic unosiła sie na górze ale nie napalam się bo jestem chora i biore od wczoraj duomox a on może zafałszował wynik.
 
Iza ja mam clo ale musze zobaczyc ile..jak bede w domku to sprawdze i dam znac:-)
iza.malami będę o tobie pamiętać ,jak mi zostanie to dam ci znać bo nie wiem ile ja będą to zażywać jeszcze.
Będę czekac, dzieki wielkie :)
kumpela mi przyniesie namiar do gina na nfz, który ma usg w gabinecie ( u nas to rzadkość) może u niego bedzie szansa na monitoring to wtedy byłoby SUPER:-):-)
 
reklama
Do góry