reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
aha kasia, jesli chodzi o skok temp, to ja wiem ze jak temp skoczy znaczy ze pecherzyk pekl bo on uwalnia cialko zolte czyli progesteron co jest odpowiedzialny miedzy innymi za temperature ciala... wiec jezeli masz skoki temp to owu raczej tez, niech sie ktos jeszcze moze wypowie czy dobrze mowie?
acha kurde ja nie wiem co robic ;/a mezom cos podajecie ? jakies specyfiki ? ja zastanaiwam sie nad permenem bo czasem go bardzo praca stresuje i niekiedy nici z seksu sa
 
reklama
ja już nie mierzę a ze śluzem się nie bawiłam bo nie kumam go on 100razy dziennie jest inny sam cynk kupiłam zincas czy cosik takiego a witaminki nie pamiętam jak sie nazywaja pozniej ci napisze ale nie te co piszesz
 
Kasiurek, ja mojemu daję Salfazin i Folik. Znajomi, którzy mieli pierwsze dziecko w wieku 38 lat mi tak doradzili z tym kwasem foliowym, więc daję. Tyle że u mnie są problemy z mojej strony z cyklami, więc nie wiem po co go faszeruję.
Ale dzisiaj coś jakby mi się zaczynał śluz pojawiać i jajnik mnie boli, więc może się wreszcie jakieś dni płodne wyklują :-D Chociaż skoku tempki rano nie było, zobaczymy czy jutro będzie
 
Kasiurek, ja mojemu daję Salfazin i Folik. Znajomi, którzy mieli pierwsze dziecko w wieku 38 lat mi tak doradzili z tym kwasem foliowym, więc daję. Tyle że u mnie są problemy z mojej strony z cyklami, więc nie wiem po co go faszeruję.
Ale dzisiaj coś jakby mi się zaczynał śluz pojawiać i jajnik mnie boli, więc może się wreszcie jakieś dni płodne wyklują :-D Chociaż skoku tempki rano nie było, zobaczymy czy jutro będzie

moj kwas foliowy je to powinien kazdy jesc ;] salfazin od tego cyklu wczesniej selen i cynk , muse mojemu jeszcze ten promen kupic bo sie stresuje za bardzo ;]

jak bola jajniki i sluz plodny sie robi to nie macie na co czekac ;]


kurcze troche głupiomi tu tak doradzac bo w sumie sie nie znamy,nie wiem ile razy juz probpwaliscie w sensie cykli .


my walczymy o drugie dziecko , z pierwszym poszlo "w miare" ale urodzil sie w 30tc no i wiecie boje sie ze jak bede w ciazy(?) z drugim to ze sie historia powtorzy ;/
 
Oj Kasiurek... A jak ja się boję że historia się powtórzy :( Moja Zuzia urodziła się w 38 tc i nagle się z nami pożegnała. Żyła tylko 44 godziny ;( Pierwsze dziecko w pierwszym cyklu starań, a teraz to właściwe jeden cykl próbowaliśmy, bo przy takich mega długich cyklach jak miałam (ostatni 73 dni, @ wywoływana), to nie ma co
Ale trzeba walczyć!
 
reklama
Oj Kasiurek... A jak ja się boję że historia się powtórzy :( Moja Zuzia urodziła się w 38 tc i nagle się z nami pożegnała. Żyła tylko 44 godziny ;( Pierwsze dziecko w pierwszym cyklu starań, a teraz to właściwe jeden cykl próbowaliśmy, bo przy takich mega długich cyklach jak miałam (ostatni 73 dni, @ wywoływana), to nie ma co
Ale trzeba walczyć!
oijej co sie stalo ? Przykrop mi i nie wiem co powiedziec!!!!


czemu mas ztakie długie cykle? bierzesz cos na wyregulowanie ? ja castangusa i powiem ze sie wyrownaly do 30/31 dniowych
 
Do góry