reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciuszki, wozeczki i inne cuda dla naszych pociech

MamaBiN wóżeczek super:tak:a jednak peg perego:-D

Ja najpierw miałam sprzedać x landera ale zdecydowaliśmy z M że go jednak zostawiamy i będize dla 2 dzidziucha:tak:mam do niego wszystkie możliwe dodatki więc szkoda się go pozbywać no a w foteliku jeszcze Kubul jeździ, zresztą w spacerówce też:tak:

Mówiłaś że peg perego taki fajny to kupiłam:tak::tak::tak: A jak będzie niefajny to zwalę na Ciebie:-D;-)

Masz rację z tym x landerem. Za jakąś wielką kasę teraz go nie sprzedasz a tak naprawdę to jest fajny wóz...i kolorek ma uniwersalny:tak: Przyda Ci się dla drugiego maluszka...... może to będzie Kubcia..?;-):-)
 
reklama
Mówiłaś że peg perego taki fajny to kupiłam:tak::tak::tak: A jak będzie niefajny to zwalę na Ciebie:-D;-)

Masz rację z tym x landerem. Za jakąś wielką kasę teraz go nie sprzedasz a tak naprawdę to jest fajny wóz...i kolorek ma uniwersalny:tak: Przyda Ci się dla drugiego maluszka...... może to będzie Kubcia..?;-):-)


hehe no mi się peg perego bardzo podoba:tak:mam nadzieję ze będzie ok;-)
no ja mam nadzięję że będzię Kubcia ale wtedy raczej Julcia:-D:-D:-D:-D:-D
 
Surv wielkie dzieki za pomoc :tak:
mam jeszcze jedno pytanko

dziewczyny potrzebuje monitora oddechu dla malej Olgi
ma moze ktorasz do sprzedania? albo pozyczenia w dzierzawe? bardzo dla mnie wazne, jakbyscie cos slyszaly to dajcie znac
 
Kasiu a za ile? bo chyba bedziemy robic zrzutke... dla spokoju rodzicow
Malenka chyba wyjdzie w srode, ale wiecie, rodzice chyba spac nie beda jak nie bedzie ochrony
 
Roni, pogadam z m i wieczorkiem dam znać. Nasz monitor jest nowy, tylko przez nas używany przez chwilkę jak Miki był malutki - teraz przy Oldze w ogóle nie stosowaliśmy. Przywieziony z US. Wszystko gra i bucy:tak:
 
Surv wielkie dzieki za pomoc :tak:
mam jeszcze jedno pytanko

dziewczyny potrzebuje monitora oddechu dla malej Olgi
ma moze ktorasz do sprzedania? albo pozyczenia w dzierzawe? bardzo dla mnie wazne, jakbyscie cos slyszaly to dajcie znac


wiem że renia też miała taki monitor, my mamy tylko elektryczną nianię jakbyś chciała:tak:
 
a ja dzisiaj w ramach odreagowania kupilam małej siczne buciorki-do lansu:-p, bodziaczka, bluzeczkę i chysteczk na lato:-) i stwierdzilam, ze sobie nic nie kupię, i zaciekle będę teraz cwiczyć a co by wejsć w letnie ciuszki z przed ciąży;-) sądze, ze na marzeniach sie skończy:baffled:
 
reklama
Do góry