reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciuszki, wozeczki i inne cuda dla naszych pociech

reklama
Andula moja Siostra chciała kupić ten wózek, ale koleżanki z Lipcówek 2009 jej odradziły - nie wiem czemu:sorry: miała kupić x-landera, potem coneco a ostatecznie kupiała Atlantica i jest bardzo zadowolona:laugh2: a zmienna jak pogoda:-p
 
Tosika dawaj foty:tak:
Andula moja znajoma ma ten sam,widziałam i obmacałam i jak dla mnie w porównaniu do Speedi,bo innego nie miałam ciężki (próbowałam jakby tak podnieść wjeżdżając powiedzmy na chodnik),gondola wąziutka ich synek 3 miesiące tylko jeździł:baffled: Fotelik montuje się na kołach na jakimś takim stelażu,a nie bezpośrednio.Plusem jest to ,że spacerówka może być i przodem i tyłem do jazdy i pompowane koła.Niestety nie jeżdziłam nim,więc nie wiem jak się prowadzi.

My też obkupieni,ale wiecie robię zapasy,więc dzisiaj kupiłam dwa dresiki na 2-3 lata.Poza tym świetną czapę z daszkiem w H&M.Szczerze powiedziawszy byłam tam pierwszy raz na dzięcięcym ,bo tak zachwalacie,ale nie było nic szczególnego:baffled: Może u was lepsze rzeczy.
Ach no i przyszły te mokasyny,prześmieszne są:-D
 
:tak:Dzieki dziewczyny zawsze mozna na Was liczyc:tak:Jakmacie jakis sprawdzony 3w1 max 1500 zl to ja poprosze.Kate atlantic ok powiadasz przekaze:tak:
 
Ostatnia edycja:
zakupowe szaleństwa trwają :-)
może i jutro my zaszalejemy?
póki co rozglądam się uważnie za wózkami
fajnie, że tyle z was ma juz nowe bryki dla dzieciaczków
kurcze ja dalej używam monitora oddechu:zawstydzona/y: jakoś się przyzwyczaiłam i angel sobie działa:sorry:
 
Dziewczyny mam prosbe kuzynka rodzi za troszke ponad tydzien i poprosila o pomoc w wyborze wozka ona ce kupic taki:
3w1 Wózek JUMPER wózki TAKO NOWE KOLORY 4gratisy (603034558) - Aukcje internetowe Allegro
Myslicie ze jest oki?
Tosika ja tez chce fotki.:-)

Andula, a może taki:
X-LANDER XQ GŁĘBOKO-SPACEROWY+GRATISY W-wa (604167670) - Aukcje internetowe Allegro

Wprawdzie ja mam x-landera XA i jestem zadowolona - to jakaś nowsza wersja- naprawdę fajny(obmacany przeze mnie w sklepie;-)). Przede wszystkim lżejszy od Tako:tak:
Hmmm, tylko niewiem czy fotelik można na stelażu zamontować:sorry: Chyba nie. Ale cały zestaw Xa można kupić w tej cenie -prawie nóweczka:
http://www.allegro.pl/item614187654_x_lander_xa_fotelik_x_car_okazja_mega_zestaw.html

A może niech się rozejrzy za używanym głębokim wózkiem. Potem przecież i tak kupi jakąś wypasioną spacerówkę:tak::-)
W sumie to chyba najlepsze wyjście:-)

Tosika, zdjątka wrzucaj szybciutko:-):tak:
 
Ostatnia edycja:
Andula ja to ciemnota jeśli chodzi o wybór wózka więc nie pomogę:no:
obiecuję dzisiaj strzelic fotki nowych nabytków Antosiowych:-D
 
Andula nie znam sie na wozkach, my mamy Atlantica i jestem zadowolona choc na wakacje chcialabym jakis mniejszy. Myslimy o sprzedaniu:tak:
Toska,Madzia pokazujcie swoich babli w nowych ciuszkach:tak:
 
reklama
Do góry