reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciuszki, wozeczki i inne cuda dla naszych pociech

reklama
ja poszukuję nadal fotelika:sorry:oglądałam w sklepie ten co RONI wkleiła i nawet był spoko,
RONI masz o nim jakieś opinie?jest bezpieczny?ja planuję przeznaczyć na totelik maks. 500zł więc maxi cosi odpada:eek:zastanawiam się jeszcze nad chicco key ale w sumie nie wiem na co patrzeć:baffled:jakie są różnice (oprócz ceny) w sumie zagłówki mają, pasy też a to najważniejsze:-p:-D
No i myślałam żeby mi siostra przytaszczyła z Anglii maxi cosi ale z tego co dziewczyny piszą to tam też do tanich one nie należą:eek:
Post ja bym kupiła coś strikte do auta,np tą kierownicę to liwus linka wkleiła:tak:ja mam do fotelika taką zwkłą zabawkę którą można gdzieś przywieścić ale nie sprawdza się bo ma za krótki sznureczek i mały nie umie dobrze tego chwycić:sorry: (mam nadzieję że wiesz o co mi chodzi:baffled:bo trudno to opisać:-D)
 
Ostatnia edycja:
Kicrym, mnie się chicco key podoba:tak:
Fajnie zabudowany po bokach:tak: i jak przymierzałam Natasię wydawał się wygodny.
Proxima taka jakaś szeroka jest bardzo, przynajmniej dla kurcacka:-p
Ale Ikusia chyba taki ma i Post pisała że też wygodny.

Maxi cosi niby taki super ale jak go pomacałam w sklepie, nie zrobił na mnie jakiegoś szalonego wrażenia:no:
 
Tosika chyba ma cos dla malej specjalnie do auta:tak:
Dziewczyny ma ktoras z Was fotelik maxi cosi tobi mam do kupienia po dosc okazyjnej cenie i nie wiem czy sie zdecydowac:confused:

tak, tak my mamy taką zabawke (tylko farmę, a to bodajże jest cyrk) i mała nawet zadowolona jest bo ogólnie ona gra, wydaje odgłosy zwierzaków i całkiem smakuje Tosi ta kierownica:-p
Magiczna kierownica do samochodu Tiny Love W-wa (607049952) - Aukcje internetowe Allegro

Andula jak masz okazję to kupuj:tak: Jesteśmy bardzo zadowoleni z Maxi cosi tobi:-) bo bardzo dobrze jest przymocowany (nie giba się), małej jest wygodnie i ogolnie jest bardzo zgrabny:tak:
 
Roni dzięki za odp:tak:ja mam teraz mega schiza i jak idę na spacer z Kubą to lukam do aut jakie foteliki mają ludzie:zawstydzona/y::-D:-D:-Di własnie dużo ich widziałam:tak:no to kolejny typ do negocjacji:eek:
MamaBiN na mnie maxi cosi też wrażenia nie zrobił nawet z wyglądu za bardzo mi się nie podoba, ale wszędzie gadają że to najlepsze foteliki i dlatego się nad im zastanawiam:sorry:chicco proxma u nas odpada, jest szeroka i mały jak go wsadziłam to miał bardzo dużo miejsca, w key już inaczej siedział:tak:no a kurcacek to chyba by się utopił:-D:-D:-D

wklejam nasze zakupy tzn dzisiejsze butki Kubusia i moje ostanie bluzeczki nic nadzwyczajnego bo ja to się bardziej na sportowo ubieram:happy:
 

Załączniki

  • DSC_7621.jpg
    DSC_7621.jpg
    22,9 KB · Wyświetleń: 17
  • DSC_7622.jpg
    DSC_7622.jpg
    19,6 KB · Wyświetleń: 18
  • DSC_7624.jpg
    DSC_7624.jpg
    18,1 KB · Wyświetleń: 20
  • DSC_7625.jpg
    DSC_7625.jpg
    18,4 KB · Wyświetleń: 19
Fajne te samochodowe gadżety, chyba też będę musiała się w nie zaopatrzyć:happy:
Kicrym super zakupy a bluzeczki extra, też jestem typem sportowca i bardzo mi się podobają:tak:
My mamy używany fotelik maxi cosi z nowym obiciem kosztował na allegro 210zł z przesyłką i jestem bardzo zadowolona. Został wypróbowany na dłuższej trasie i się sprawdził. Gabi lubi w nim jeździć:tak:
 
reklama
Nea, a nie pamiętasz od kogo kupowałaś? bo pamiętam, ze wklejałaś linka i widziałam wtedy, że tamten sprzedawca ma więcej fotelików, ale zapomniałam zapisać. A skoro jesteś zadowolona to chyba też bym się u niego kupować decydowała - czas najwyższy na zmianę fotelika, bo młodej nogi ze starego już dyndają.
 
Do góry