reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciuszki, wózeczki i inne cuda dla naszych dzieciątek :) :) :)

Mam podobny problem - moje giga dziecko wyrosło z gondoli (biedak ma tak pokurczone nóżki że się nie da), natomiast spacerówka od mojego wózka jest dla takiego leżącego dziecka po pierwsze za wąska, a po drugie pochyła i zjeżdża :no: No i musimy kupić spacerówkę. Właśnie będziemy testować Graco, bo koleżanka ma to pożyczymy. Chciałabym taką co zajmuje mało miejsca, rozkłada się do leżenia i ma duży kosz na zakupy. Będziemy w sobotę pewnie szukać z modelem w sklepie. Najgorzej że ten cholernik nie dość że długi to jeszcze barczysty, zaś na dokładkę nie chce siedzieć :-p:baffled::-D
 
reklama
Wiec nadal polecam moje propozycje:-)Lekkie wszystkie:tak:
Kasia właśnie to było moim problemem z Lilem i jego wózkiem:-) Ciężki wąski, spacerówka z której sie zsuwał i wogóle lipa:baffled:
Teraz wiedziałam czego chcę;-):-)
Następnym razem bedzie ok:-):tak:
 
ja szukam niedrogiej spacerowki, i podoba mi sie ta disneya ktora pokazalam
ale wstrzymam sie do przyszlego roku bo moj maly i tak narazie nie siedzi
a latem wystarczy mu ta przerobiona z glebokiego
 
Kupiłam dziś w Biedronie fotelik samochodowy za 99 zł. o taki - tylko żółty:

Nowa strona 685

Szajs troche, hehe, ale identyczny szajs sprzedają wszędzie za 150.
A na maxi cosi mnie nie stać:wściekła/y:

nieistotna - może być za krótka, bo to do wanienki...
 
Tak do 800 zł na maksa. W sumie wolałabym nowy na gwarancji. I żeby się składał do rozmiaru naszego bagażnika (98 cm).
Buzz mi się też podoba, tylko drogi :-(
 
ja wyslalm maila zbiorczego do rodziny i napisalam ze potzrebujemy fotelik, napisalam jaki ile kosztuje etc
no i mi kupili hehe
z wozkiem tez tak zrobilismy hehe
 
reklama
Do góry