reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciuszki , cudeńka , wózki , pierdołki dla skarbów i mam - allegro rządzi

Kupiłam dziś buty na zimę Temar, przecenione ze 123 na 69 zł. Już wstępnie wypróbowane na mrozie :-)
 

Załączniki

  • temar.jpg
    temar.jpg
    20,3 KB · Wyświetleń: 31
reklama
Migotka ladne buciki:tak:cena tez;-)
Ja wczoraj w tesco kupila Kondziowi kurtke na wisne,za pol ceny 6f:-)i pizame Mr.Men ale ta juz normalnie 9f:zawstydzona/y:
DSCF7037.jpg

Kurtki zimowe na 3-4 i kilku letnie dzieci po 4 f byly:szok::szok:ja kupilam jedna na przyszly rok:tak:mam nadzieje ze bedzie dobra.gruba,pikowana.wiekszosci kurtek to na chlopcow wlasnie.
 
Ladne buciki i ubranka:tak:
Ja wlasnie przed chwila kupilam dla moich dziewczyn taka kuchnie o wymiarach 111 wysoka na 150 szeroka :-):-)
854656944
854656944_1
 
iwonka - mega wypasiona ta kuchnia :)

Ja z zakupek kuchenki dla córci chciałam się wstrzymać do 2 urodzin albo do przyszłej gwiazd no ale teściowa dała Jej na gwiazdkę. Taka raczej normalna jest i cos tam córcia przy niej urzęduję. Jak będę miała aparat to cykne fotkę i Wam wkleję.
 
kuchnia - rewelecja.
a co zwierzaków to w tesco są plastikowe zwięrzęta domowe i egzotyczne - 3 wielkości- fajne, można kompletować w miarę poznawania.
 
reklama
Kupiłam takie sanki z pchaczem Ten pchacz jest rewelacyjny, dużo wygodniej pchać sanki niż je ciągnąć, sanki są bardziej stabilne i jak jest dużo śniegu to nie wywracają się na zakręcie.
 
Do góry