reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciuszki , cudeńka , wózki , pierdołki dla skarbów i mam - allegro rządzi

Kupiłyśmy dzisiaj buciki - Gucio, rozmiar 18, z dziurkami, turkusowe z żółtymi sznuróweczkami. Tak, jak w innych butach Iga nie chciała nawet kroka zrobić, tak w tych puściła się przez sklep radośnie, a potem musiałam prowadzać ją w butkach po domu. Myślę, że to dobry wybór, mają wszystkie cechy dobrych butków dla dzieci. Cena - 78 zł.
I zapomniałabym - mają atest "zdrowej stopy".
 

Załączniki

  • DSC_2580.jpg
    DSC_2580.jpg
    12,6 KB · Wyświetleń: 37
Ostatnia edycja:
reklama
Panna Migotka Iga ma małą stópkę. Moja ma jedne buty rozmiar 19 z wkładką rozm.20 i drugie buty takie lżejsze rozmiar 20 i obie pary są praktycznie już na wyczerpaniu luzu w bucie.
 
Panna migotka jak długą stópkę ma Iga?
Chcę Zośkowi kupić Gucie. Nie wiem gdzie w Warszawie jest jakiś sklep i chyba trzeba będzie zamówić przez internet. Jak ostatnio mierzyłam jej nóżkę - wg rad na stronie Guciów - wyszło 10,50. Czyli 18.
Kupiłam ostatnio BEFADO kapcie 18 i ma jeszcze luzu troszkę :-):-)
 
Iga ma stópkę długą na 10,5 cm:eek:.
Bardzo polecam Gucie, są prześwietne :-)
A na stronie są takie adresy:

WARSZAWA

"BUCIK"
Warszawa
ul. Dereniowa 5C, Ursynów


"GUCIO"
Warszawa
Pasaż Stokłosy 11
Tel. (022)4878093
pn-pt11-19,sob10-15
 
Czyli Iga ma taką samą długość stopy co Zosiek :-):-):-)
Widziałam te adresy, ale na Ursynów mam kawał drogi :-(
Może jak mi chłopa wypuszczą ze szpitala to w sobotę podjedziemy..Akurat Stokłosy są czynne wtedy. To też daleko, ale pojedziemy samochodem :-):-)
Mi podobają się oliwkowe. Wolałabym wsadzić je na nóżki Zosi. Ostatnio jak kupowałam buciki z miarką - adidaski - to niby rozmiar dobry, ale nie mogę wsadzić na nóżkę. Dobrze, że nie były drogie, bo 20 zł. Jakoś to przeżyłam.
 
Kinia, ja też mam problem z ubieraniem małej bucików. Żeby ubrać gucie, muszę praktycznie wyjąć sznurówkę i na maksa wywalić język, bo ona ma albo tak wysokie podbicie, albo tak pulchną nóżkę w tym miejscu :laugh2: Innych butków nie byłam też w stanie jej założyć :-p
 
reklama
Do góry