reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciuszki , cudeńka , wózki , pierdołki dla skarbów i mam - allegro rządzi

Panna migotka my napewno taki kupimy tym bardziej ze mozna puzniej pewne rzeczy zdemontowac mimo plastyku to przeciez dziecko nie bedzie nie wiadomo jak szalec moze zalezy gdzie kto mieszka ale wydaje mi sie ze na chodniki deptaki na plac zabaw to super rozwiazanie .... tylko teraz czy maluszek bedzie chcial jezdzic :eek:
 
reklama
Dziewczyny
musze malemu kupic buciki sandalki cos lekkiego na lato i wiosne i musza to byc buciki z wyzsza pietka a ze jestem fizjoterapeutka to mam pewne zboczenie i wole malego zabezpieczyc wasciwie jego stopki i nozki w takie buciki i wlasnie znalazlam fajne

ECCO - SUPER SANDAŁKI - KOLEKCJA 2009 - R.21 (612929416) - Aukcje internetowe Allegro

tylko wydaja mi sie bardzo drogie ale co o nich myslicie??

albo te??
BUCIKI ORTOPEDYCZNE - DANIEL - ROZMIAR 14,3cm/21 (613557390) - Aukcje internetowe Allegro

BUCIKI ORTOPEDYCZNE - DANIEL - ROZMIAR 16,8cm/25 (614356005) - Aukcje internetowe Allegro

BUCIKI ORTOPEDYCZNE - DANIEL - ROZMIAR 13,5cm/20 (613564087) - Aukcje internetowe Allegro

nie patrzcie na rozm bo sa kazde tu podalam wam tylko przyklady tych bucikow
 
Ja słyszałam, ze jeśli dziecko ma zdrową stópkę nie powinien chodzić w butach ortopedycznych.
Daniele widziałam lejf, ładna skórka, dużo kolorów, ładnie pięknie ale jakoś mi nie podchodzi ten "peep toe" czyli to wycięcie na palce. To znowu moje " zboczenie". Panie woźne w szkole miały takie. I mnie mrozi - jakby mnie ktoś zdzielić miał szmatą za wejście bez ciapów, za okruszki z bułki czy inne przewinienia.

ecco fajne, na pierwszych butkach nie ma co oszczędzać . Moze pomyśł o Guciach? Migotka kupiła takie w pełnej wersji , są też z dziurkami a la sandały .
Mi sie podobają.
Teraz Miku ma superfit i sandałki być może też kupię z tej firmy a jak nie to Gucie własnie.http://www.gucioshoes.com/3d/gucio2.swf
GucioK2.jpg


superfit , to np.
660_m.jpg
,
9397-p.jpg
, dziewczyńskie
492_s.jpg
 
Kamilka te buciki maja byc do chodzenia po domu czy na spacery??? Rehabilitantka, do ktorej chodze z Ania mowila,ze po domu najlepiej jakby dziecko chodzilo w skarpetkach z absami albo takich z miekka skorzana podeszwa. Podobno stopka lepiej ksztaltuje sie wtedy.

Odnosnie tych bucikow co wkleilas to ecco na pewno beda super lekkie. Ania dostala sandalki tej firmy i sa leciutkie.Tylko te co wkleilas to jak na sandalki sa mocno zabudowane :confused:
A te daniele to tak jak Szopek napisala wygladaja jak buty woznej :sorry:
 
szopek z tym sie akurat nie zgodze dlatego ze to nie chodzi o profilowanie stopy tylko o usztywnienie stawu skokowego.. tez sie zorientowalam u mojej pani ortopedy i potwierdzila ze lepiej pierwsze buciki i po domu i na spacerki zaopatrzyc sie w takie wlasnie buciki a potem jak dziecko juz dobrze chodzi dziecko ma dobrze wyprofilowana stope mozna dziecku juz kupowac przerozne buciki..

a te Superfit sa super tylko macie moze strone gdzie ja je moge kupic??

a ostatecznie upie Ecco
 
Kamilka- ja w wiedzę z zakresu ortopedii i fizjoterapii u małych dzieci to ja z tv i netu czerpię , więc to takie ploty raczej. Z tym , ze jakoś nikt mnie nie przekona, ze po domu to dobrze w butach ja z tych co zawsze boso łazi ( lub w skarpetkach ) mój Miku też bose dziecko.

superfit kupiłam w sklepie zwykłym ale znalazłam gdzieś:
Dom Mody Dziecięcej sklep internetowy - WIOSNA/LATO Superfit 2009

Zmierzyłam patyczkiem raz ja, raz moja mama jaki Dominik ma rozmiar. Kupiłam na patyczek i były za duże. Dopiero jak przymierzałam i macałam paluszki to dobrałam dobrze :tak:.
 
Ostatnia edycja:
Ja słyszałam, ze jeśli dziecko ma zdrową stópkę nie powinien chodzić w butach ortopedycznych.

Kamilka- ja w wiedzę z zakresu ortopedii i fizjoterapii u małych dzieci to ja z tv i netu czerpię , więc to takie ploty raczej. Z tym , ze jakoś nikt mnie nie przekona, ze po domu to dobrze w butach ja z tych co zawsze boso łazi ( lub w skarpetkach ) mój Miku też bose dziecko.
.

To samo ja slyszalam i zreszta nie od jednej osoby a szczegolnie od ortopedy jakby z naszej rodziny,pracujacego w Konstancinie...
Moje dzieci tez od malego w domu na boso lub w skarpetkach.Vanesska do tej pory bez kapci ,nozki ma ladne i nic im nie dolega.
 
Nie no dziewczyny nie dajmy sie zwariowac,...
ja tez nie zamierzam Adaska trzymac w butach i po domu i na spacery po domu biega boso lub w skarpetkach... a na spacery chce mu kupic bo wiadomo nie puszcze go boso po dworzu..

A juz upatrzylam mu sandalki i kupie je.. choc za tanie nie sa:baffled::baffled::baffled:
 
reklama
Do góry