reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciuszki , cudeńka , wózki , pierdołki dla skarbów i mam - allegro rządzi

reklama
Dziewczyny a jak z wózkami dla naszych maleństw? Macie juz jakies typy czy modele wybrane? ja sie zastanawiam nad trójkołowcem Maxi Cosi Buzz, ale to sie jeszcze zobaczy:-)
 
Puchatko komplecik super w sam raz do szpitala ;-) póżniej jak przyjdą soczki i marchewki to lepiej żeby było kolorowe... ja nie mogłam za zadne skarby pozbyć sie plam :eek:
 
PUCHATKA LADNE CIUSZKI:tak:JUZ SIE NIE MOGE DOCZEKAC KIDE ZNOW BEDE ZAKLADAC TE TYCIE PAJACYKI :-)MARLENE WOZECZEK NICZEGO SOBIE PODOBA MI SIE;-)
 
Puchatko komplecik super w sam raz do szpitala ;-) póżniej jak przyjdą soczki i marchewki to lepiej żeby było kolorowe... ja nie mogłam za zadne skarby pozbyć sie plam :eek:

minka - świete słowa, ja właśnie walcze z plamami z którymi nawet Vanish czasami sobie nie radzi... :wściekła/y:
Popieram.Wszelkie zupki marchewkowe za nic sie nie chca spierac:wściekła/y:tzn nie chcialy bo juz mam za soba ten etap:tak:zreszta nie tylko od marchewki.A proszki dla dzieci sa slabiutkie i maja malo tych chemikali wiec dlatego sa takie efekty niestety....No ale teraz to juz bede madrzejsza,mam nadzieje:)
 
Marlene ten wóżeczek mi sie podoba, ja też cos takiego mieć będę ;-) jestem jak najbardziej za wstawiam ftki wóżeczka mojego synusia ;-) a fotelik na pewno bedzie mieć nasz maluszek może i wózeczek tez choć chciałabym mieć chyba nowy!
 

Załączniki

  • wozeczek Wiktorka ;-).jpg
    wozeczek Wiktorka ;-).jpg
    95,5 KB · Wyświetleń: 59
reklama
Marlene- ja tez poszukuje tego typu wózka. mam tylko jedna obawę. On wydaje mi sie strasznie mały w środku i boje sie że moja dzidzia szybko bedzie za duza do tej gondolki....
Ale poza tym jak dla mnie rewelacja. Ciekawe tylko jak się nim jeździ po nie zawsze prostych chodnikach?
 
Do góry