reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciuszki , cudeńka , wózki , pierdołki dla skarbów i mam - allegro rządzi

wózeczek wyglada ciekawie, popytaj dziewczyn na innym watku czy sprawdza sie ten system 3kołowy? najlepiej takich co uzywały 4kołowca i 3kołowca...
 
reklama
JA MAM TRZYKOLOWY WOZEK Z CHICCO I JESTEM Z NIEGO BARDZO ZADOWOLONA:tak:OCZYWISCIE ZAKUPILAM SAMA SPACEROWKE:-p WCZESNIEJ MALY MIAL WOZEK Z PRENATALA NIE POWIEM BO JEST OK ALE MNIE SIE WYDAJE ZA MALY JAK DZIECKO JUZ SIEDZI :-pNO A TERAZ TO ROWNIEZ KUPIE WOZEK TRZYKOLOWY Z CHICCO TYLE ZE Z GONDOLA I FOTELIKIEM:tak:;-):-)
 
jejciu dla mnie temat wózka to jeszcze totalny kosmos jedne czego jestem pewna to że cztery koła muszą być i waga nie gra jakiejś specjalnej roli bo mieszkamy na parterze co do wcześniej pokazywanego kojca to faktyczne prześliczny ale ja zdecyduje sie na tradycyjne drewniane łóżeczko jejciu jak tylko pomyśleć o tym ile rzeczy trzeba kupić to normalnie włosy mi dęba staja :nerd:
 
Ja podobnie jak Iwona korzystam teraz z łóżeczka turystycznego, bo mały tak się kręcił że non stop sie budził jak uderzył głową w szczebelki, albo noga mu sie w nie zapląywała.
Ale Puchatko łóżeczko takie tradycyjne zostawiłam sobie, i dobrze bo mysle, że co drewniane to drewniane - zdrowsze i bardziej higieniczne dla takiego noworodka. A jak maluszek podrośnie, zacznie po łóżeczku wędrować i będzie takim samym wiercipiętą jak starszy brat to zmienimy na turystyczne.

Co do wózka to koniecznie tym razem chciałabym taki do którego można wpiąć fotelik samochodowy. Znalazłyście może jakieś dobre i niedrogie tego typu?
 
co do łóżeczka ja tez będe miała drewniane z ochraniaczami z każdej strony ;-) mam po Wiktorku ;-) a co do turystycznego musimy ieć koniecznie, bo bardzo często podróżujemy i nie zamierzamy tego zmieniać :-D ten kojec co pokazałysmy wczesniej jest piekny ale czy praktyczny?? no i trzeba wziąć po uwagę ze ta kieszeń nakładana to tylko dla maluszka, który jeszcze sie nie obraca! bo z tego co na zdjęciach widac to płyki, a jak sciągnie się ta nakładaną"półkę" to łóżeczko już będzie zwyczajne...
 
Wiecie ja sobie z przerażeniem pomieszanym z radością myślę o tych wszystkich zakupkach bo ja ogólnie to jestem rozsądna i praktyczna ale troszkę wyczekałam się na moja fasolkę i jak wchodzę do takiego dzieciaczkowego sklepu to rąsie same mi sie wyciągają :-):-) normalnie :szok: postanowiłam robic zakupki od nowego roku ale czy wytrzymam tyle to za nic nie wiem w kazdym razie może bardziej doświadczone mamy mogłyby podpowiedzieć co napewno się nie przyda bo wiadomo że producenci chętnie zarobią na mojej niewiedzy
 
A propos wózków to ja mam dwa: jeden to Emmaljunga (gondola zamieniana na spacerówkę) i jest to super wózek, który bardzo lekko się prowadzi, można nim spokojnie jeździć po śniegu, piachu na plaży, wybojach itd. Ale to w zasadzie jest wózek "domowy" tzn niespecjalnie nadaje się na wyjazdy bo zajmuje dużo miejsca w bagażniku, a np, wypady na zakupy itp. też są utrudnione przez rozkładanie i składanie. Natomiast jako wózek podstawowy, ktory po spacerze wraca do domu, jest po prostu idealny.
Drugi wózek, który zamierzam zmienić, to Graco Mirage Plus (najprostszy model z Graco), który niby składa się łatwo, ale czasem ciężko się prowadzi po chodnikach itp. a najgorsze w nim jest to, że nie ma podnoszonego podnóżka i jak dzidzia zaśnie na spacerze, to zwisają nóżki. Dla mnie był to wózek na wyjazdy oraz na wypady autem. Zostanie wymieniony, jeszcze nie wiem na jaki ;-)

Łóżeczko mamy drewniane, które pewnie szybko zostanie zmienione na turystyczne jak maluch zrobi się ruchliwy.
Turystyczne dla Maksa mamy firmy Arti, zdecydowanie odradzam, koszmarnie ciężko się składa, poza tym się rozpruło z boku.

Hihi wątek o allegro, a ja żadnej z tych rzeczy tam nie kupiłam, ale myślę że może te uwagi też się przydadzą komuś ;-)
 
reklama
Do góry