reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciuchy do karmienia

beginnermum

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
5 Wrzesień 2024
Postów
36
Kobitki,

dajcie proszę znać czy kupujecie specjalne ubrania do karmienia piersią czy korzystacie ze zwykłych ciuchów?

Narazie mam tylko staniki z H&M i koszule nocne.
I zastanawiam się czy warto inwestować w takie 'specjalne' ciuchy (bluzki, sukienki, bluzy).

Miłego weekendu!
 
reklama
Kobitki,

dajcie proszę znać czy kupujecie specjalne ubrania do karmienia piersią czy korzystacie ze zwykłych ciuchów?

Narazie mam tylko staniki z H&M i koszule nocne.
I zastanawiam się czy warto inwestować w takie 'specjalne' ciuchy (bluzki, sukienki, bluzy).

Miłego weekendu!
Kupiłam bluzki i ani razu nie ubrałam (ale ja kpi, więc wisi na mnie tylko laktator)
W zimie to chyba nie ma sensu, podciagniesz do góry to, co masz na sobie akurat. Stawialabym na szerokie koszule po prostu.
W lecie faktycznie mozna zainwestowac w sukienki, o ile dalej będziesz karmić.
 
Kupiłam bluzki i ani razu nie ubrałam (ale ja kpi, więc wisi na mnie tylko laktator)
W zimie to chyba nie ma sensu, podciagniesz do góry to, co masz na sobie akurat. Stawialabym na szerokie koszule po prostu.
W lecie faktycznie mozna zainwestowac w sukienki, o ile dalej będziesz karmić.

Myślałam i tak, żeby dopiero po porodzie kupić, bo to, że chcę karmić piersią to jedno, a co wyjdzie to się zobaczy.

Sukienkę myślałam bardziej pod kątem Wigilii np. Bo na początku to i tak w domu pewnie będę latać w koszulach do karmienia. Myślałam, żeby ewentualnie może z 5-6 topów do karmienia kupić, ale to dopiero po porodzie.
 
Myślałam i tak, żeby dopiero po porodzie kupić, bo to, że chcę karmić piersią to jedno, a co wyjdzie to się zobaczy.

Sukienkę myślałam bardziej pod kątem Wigilii np. Bo na początku to i tak w domu pewnie będę latać w koszulach do karmienia. Myślałam, żeby ewentualnie może z 5-6 topów do karmienia kupić, ale to dopiero po porodzie.
Do wigilii jeszcze czasu a czasu, poczekaj :)
 
Jedyne co ro kupilam staniki do karmienia - albo są na zakładkę albo z odsuwana miseczką, ktora wisi na takim dodatkowym pasku. Ciuchów nie kupowałam, jedynie rzeczywiście jak kupowałam sukienkę na chrzciny to patrzylam żeby miała dekolt, który da się łatwo rozsunąć. Nie trzeba kupować typowo rzeczy do karmienia, które są od razu droższe;) bluzki z dekoltami na zakładkę, większe dekolty, rozpinane koszule albo swetry i oblatasz wszystko;)
 
U mnie na pewno sprawdziły się staniki i sukienki do karmienia. Natomiast bluzki są moim zdaniem zbędne,jak mam bluzkę i chce karmić to po prostu podciągam dół w górę i tyle 😁
 
U mnie na pewno sprawdziły się staniki i sukienki do karmienia. Natomiast bluzki są moim zdaniem zbędne,jak mam bluzkę i chce karmić to po prostu podciągam dół w górę i tyle 😁

Też właśnie tak myślałam ;D staniki mam, chodzę w nich nawet teraz bo w normalne się nie mieszczę haha

Chyba kupię po porodzie poprostu kilka sztuk topów do karmienia i z jedną sukienkę i zobaczymy ;)
Ale to raczej na spokojnie, jak już się mały urodzi.
 
Jedyne co ro kupilam staniki do karmienia - albo są na zakładkę albo z odsuwana miseczką, ktora wisi na takim dodatkowym pasku. Ciuchów nie kupowałam, jedynie rzeczywiście jak kupowałam sukienkę na chrzciny to patrzylam żeby miała dekolt, który da się łatwo rozsunąć. Nie trzeba kupować typowo rzeczy do karmienia, które są od razu droższe;) bluzki z dekoltami na zakładkę, większe dekolty, rozpinane koszule albo swetry i oblatasz wszystko;)

Chyba kupię po porodzie poprostu kilka sztuk topów do karmienia i z jedną sukienkę i zobaczymy ;)
Ale to raczej na spokojnie, jak już się mały urodzi.

Na początku to i tak pewnie będę w samych koszulach nocnych latać ;D
 
reklama
Mialam odziez do karmienia przy 1 corce. Nie sprawdzilo mi sie to. Przy 2 corce mialam normalne ubrania. Tylko zainwestowalam w dobry biustonosz do karmienia (u mnie akurat Alles, ale wiadomo, ze kazdy do siebie dopasowuje).
 
Do góry