reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężkie wybory - imię dla Dziecka

Synek myślę że będzie Tymek, Tymoteusz, a z dziewczynką mam większy problem. Podoba mi się Klaudia, Kaja, Antonina, a ostatnio Hania.
 
reklama
Mój jaś jest Jan Nataniel wiec chłopiec miałby Nataniel a córeczka jak jasiu mówi ze lilia to będzie lilia amelia . Amelia mi się podoba ale strasznie ich dużo .
 
No właśnie, ja też cierpię, bo to, co mi się podoba, to najpopularniejsze imiona...
A z drugiej strony - sama w klasie miałam 3 Agnieszki. I żyję. A w LO w klasie miałam 7 Magd - z tego, co wiem, to wszystkie żyją I mają się dobrze ;-) Rezygnować z imienia, bo inni je wybierają? bez sensu ...

U mnie dla chłopca są dwa typy: Jaś I Antek a dla dziewczynki troche więcej: Kaja, Lena, Julia i Amelia. Takie jakieś podobne wszystkie :)

Tosia I Hania też piękne :)

A czy odrzucacie pewne imiona, bo kojarzą się Wam z niefajnymi osobami? ;-)
 
Agucha to zalezaloby od imienia hihi. Bo jak imię fajne i pech chciał, że ktoś mega niesympatyczny je nosił to trudno, nie koniecznie musi to oznaczać, że imię jest źle.
Podobało mi się fakt kiedyś Hanna. Na koniach z córką zaczęła taka dziewczyna jeździć i Jeju tak mnie irytowala, ze teraz jak słyszę to imię to myślę tylko o niej haha.

My zaś w zagraniczne imiona idziemy i tu juz większy problem. Najlepiej by było proste tez do wymowienia przez babcie czy dziadka, czyli uniwersalne.
 
Mi się tyle imion podoba że ciężko wymienić ;d napewno nie chce dwóch. U synka wybieralismy pomiędzy mikołaj Stefan Julian i został Julek.

Mi się podoba dorotka i Wojtek ale mąż już przy pierwszym odrzucił. Oboje mieliśmy babcie Janinę więc ja bym chciała dla dziewczynki po babci-Janka Jasia ale też nie bardzo mojemu się podoba. Marysia mu się podoba po mojej drugiej babci ale mnie właśnie razi że dużo takich imion. Mnie się podoba Jowita, Elena, Alicja, jagoda, róża, Matylda. A dla chłopca Igor, Ignacy - ignas, Błażej, nataniel i pewnie jeszcze parę innych się wymyśli
 
My na szczescie bylismy zgodni co do imion zanim jeszcze staralismy sie o dziecko.
nadal jestesmy,ale zobaczymy jak to bedzie do porodu ;p
 
reklama
Moj synek mial na imie Wiktor ..moj Piotrek tak chcial i w sumie mi tez nie przeszkadzalo..teraz jakby byl chlopczyk to chcialabym Dawida (dobrze mi sie kojarzy) a jak dziewczynka to oj troche tego jest..Lena, Amelia, Natalia..:)
 
Do góry