reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Hej dziewczyny. Niedawno co jeszcze w tym roku byłam w ciąży, a juz jestem w następnej🙈 nawet chyba zaczęłam kiedyś coś tu pisać, ale nie wiem czemu nie sledzialm wątku☺ ogólnie miewam ataki paniki, mam stwierdzoną nerwicę i depresję. Przed ciążą jakis czas odstawiłam leki i z lekarką uznalysmy, ze mi lepiej. Jednak po porodzie wrocil lęk, panika itp. Teraz martwię się o nowego dzidziusis i jednocześnie wiem, ze po drugim porodzie nie będzie lepiej. Nawet nie wiem czego od Was oczekuje, chyba dobrego słowa?
Też sie tego boje co będzie po porodzie. Na razie jest dobrzee. Nie ma atakow paniki i nerwicy. Ale pozniej podobno jest gorzej . Pewnie dasz radę jak po pierwszym dziecku;)
 
reklama
Hej jestem tu nowa i chciałbym się dowiedzieć czy lek rexetin można brać w ciąży? Biorę go od dwóch lat a od roku po dwie tabletki dziennie.
 
Hej jestem tu nowa i chciałbym się dowiedzieć czy lek rexetin można brać w ciąży? Biorę go od dwóch lat a od roku po dwie tabletki dziennie.
Paroksetyna jest dopuszczalna w ciazy (też brałam) ale na pierwszy trymestr trzeba odstawić lub zejść do jak najmniejszej dawki lub jakiej się tylko da. Nie ma tak naprawde leku który jest bezpieczny w ciąży, ale czasami trzeba brać bo nie branie leków może dać dużo gorsze skutki.
 
Jak to jest dziewczyny że jeden lekarz psychiatra każe odstawić leki a inny nie każe odstawiać. CYm oni się kierują jeden i drugi. Bo czytam na tym forum że jeśli chce się zajść w ciążę to można leki brać a mój każe mi odstawić i dopiero wtedy starać się o dziecko. Do czasu odstawienia mam zapomnieć o dziecku.
 
Jak to jest dziewczyny że jeden lekarz psychiatra każe odstawić leki a inny nie każe odstawiać. CYm oni się kierują jeden i drugi. Bo czytam na tym forum że jeśli chce się zajść w ciążę to można leki brać a mój każe mi odstawić i dopiero wtedy starać się o dziecko. Do czasu odstawienia mam zapomnieć o dziecku.
Różni się to tym, że jeden lekarz ciągle się do kształcą, a drugi kończy studia 20-30 lat temu i to mu wystarcza.
 
Jak to jest dziewczyny że jeden lekarz psychiatra każe odstawić leki a inny nie każe odstawiać. CYm oni się kierują jeden i drugi. Bo czytam na tym forum że jeśli chce się zajść w ciążę to można leki brać a mój każe mi odstawić i dopiero wtedy starać się o dziecko. Do czasu odstawienia mam zapomnieć o dziecku.
Moja lekarka tez mi powtarzała, ze zadnej ciąży poki biore leki, są objawy nerwicy itd, pozniej jak juz bylam w ciazy to, że mam od razu odstawić leki wiec to zrobiłam, jednak nerwica uderzyła bardzo mocno i do leków wrocilam w 6 miesiacu ciąży,bo taki stres , stany depresyjne, ciągle napięcie itd jest bardziej szkodliwe dla dziecka niz leki. Takie jest moje zdanie i lekarka to potwierdziła. Myślę, że wolą dmuchać na zimne. Poza tym niektore kobiety w ciąży czują się cudownie i nerwica odpuszcza, innym sie nasila na maksa niestety :(
 
Moja lekarka tez mi powtarzała, ze zadnej ciąży poki biore leki, są objawy nerwicy itd, pozniej jak juz bylam w ciazy to, że mam od razu odstawić leki wiec to zrobiłam, jednak nerwica uderzyła bardzo mocno i do leków wrocilam w 6 miesiacu ciąży,bo taki stres , stany depresyjne, ciągle napięcie itd jest bardziej szkodliwe dla dziecka niz leki. Takie jest moje zdanie i lekarka to potwierdziła. Myślę, że wolą dmuchać na zimne. Poza tym niektore kobiety w ciąży czują się cudownie i nerwica odpuszcza, innym sie nasila na maksa niestety :(
Dokladnie
 
reklama
Dziewczyny czy jest klinika która leczy nerwice w ciąży. W sensie że jak starasz się o dziecko a masz tak sile napady leku ze bez leków nie dasz radę to lekarze z tej kliniki podejmą się prowadzenia ciąży z lekami?
 
Do góry