reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama
A mnie dziś znów zaczyna łapać. Znowu zaczęłam nakręcać się na pierś z którą mam problemy od roku. Zaczęłam googlowac I sobie raka wmawiać. Niech się ktoś na mózg zamieni :(
 
reklama
Klaudina... ze mną chyba nie chciałabyś się zamienić :)
No nie wiem. 9
Hahahahahahahahahahahaha wymieńmy się - cycki jeszcze nie przerabiałam hahahahahaaahahha
A mnie dziś nie jest do śmiechu ;( jedna piers mnie tak ciągnie że jak wstaje to o niczym innym nie myślę jak o tym bolujest przeszywajacy :( w zeszłym roku byłam u giną robił mi usg i mój internista też I niby oprócz torbieleknic nie wykryli. Zawsze nasilal sie przed okresem Ale tylko w jednej piersi I w jednym miejscu od strony pachy. Od kiedy zaszłam w ciążę piersi mam strasznie bolesne obie, ale prawa przechodzi sama siebie od kilku dni. Trzese sie że strachu :( co ja poczne jak się okaże że mam raka.
 
Do góry