reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Od 7 t.c. jestem na zwolnieniu ale wcześniej pracowalam w przedszkolu... Mam wrażenie, że im więcej mialam na głowie tym lepiej się czułam :)
A Tobie dokuczają jakieś objawy?
no wlasnie, jak jest co robic to czlowiek sie nie nakreca. tez pracuje w przedszkolu, tylk9 w sekretriacie. Czasem ale jakos sobie jw tlumacze
 
reklama
Dzi
Kochana spokojnie wszystko się ułoży.
Przytulaj maleńką jak najczęściej i daj sobie czas. Jeśli nie masz siły nic robić to się nie zmuszaj :) Odpoczywaj jak najwięcej i dbaj o siebie. Ja jestem w 6 tygodniu I też miewam paskudne dni.
Zwłaszcza jak sobie nakrece że mam schizofrenie I już nikt mi nie pomoże 😂 jak już czuje się lepiej to aż chce mi się śmiać tych moich natretnyxh myśli. Głową do góry nie jesteś sama :) jak chcesz to daj jakiś kontakt do siebie na priv np whatsapp albo jakiś inny komunikator to się będziemy nawzajem wspierać :* buziaki I silną bądź masz dla kogo.
Dzięki za słowa pocieszenia, przed chwila napisałam do mojej znajomej, chciałam się zapytać czy ona się denerwowala jak była w ciąża a ona mi na to JEZU NIE DENERWUJ SIĘ BO TO SZKODZI Dziecku masakra
 
Dzi

Dzięki za słowa pocieszenia, przed chwila napisałam do mojej znajomej, chciałam się zapytać czy ona się denerwowala jak była w ciąża a ona mi na to JEZU NIE DENERWUJ SIĘ BO TO SZKODZI Dziecku masakra
W sumie ma rację... ale łatwo to mówić osobom, które nie mają do czynienia z nerwicą...
Kochana będzie dobrze. Wiadomo, że nie jest łatwo.. W sumie chyba żadnej z nas nie jest... ale będziemy się wspierać na wzajem i damy rade ❤
 
Dzi

Dzięki za słowa pocieszenia, przed chwila napisałam do mojej znajomej, chciałam się zapytać czy ona się denerwowala jak była w ciąża a ona mi na to JEZU NIE DENERWUJ SIĘ BO TO SZKODZI Dziecku masakra
Dzi

Dzięki za słowa pocieszenia, przed chwila napisałam do mojej znajomej, chciałam się zapytać czy ona się denerwowala jak była w ciąża a ona mi na to JEZU NIE DENERWUJ SIĘ BO TO SZKODZI Dziecku masakra
Super by było mieć kontakt np na whats
 
reklama
Do góry