reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Pocieszylas mnie mówiąc że dużo ciężarnych ma nerwice, oczywiście współczuję wszystkim ciezarnym które muszą się z tym męczyć. Siedzę teraz pije kawę i nie mam na nic siły jest mi nie dobrze z nerwow
 
reklama
Pocieszylas mnie mówiąc że dużo ciężarnych ma nerwice, oczywiście współczuję wszystkim ciezarnym które muszą się z tym męczyć. Siedzę teraz pije kawę i nie mam na nic siły jest mi nie dobrze z nerwow
A Ty pocieszyłaś mnie pisząc o swojej córeczce :) Czy nerwice miałaś na codzień? Czy uaktywnia Ci się tylko w okresie ciąży?
 
Zawsze byłam trochę nerwowa, ale nie do tego stopnia żeby nie spać w nocy, mieć napady gorąca i uczucia że jest mi nie dobrze. W pierwszej ciąży zaczęłam czytać na internecie jak wyleczyć przeziębienie i zatoki w ciąży i wtedy się zaczęło moje przerażenie jak przeczytałam że nie wyleczone zatoki mogą zaszkodzić dziecku
 
A w którym tygodniu jesteś? I jak objawia ci się nerwica? Śpisz w nocy?
Jestem w 17 tygodniu... Tez jeszcze długa droga przede mną...
Oj... czasami mam lęki dotyczące sama nie wiem czego, chwilami myślę, że zwariuje przez to... dodatkowo mam dusznosci i czasami jest mi słabo .. W nocy raczej śpię ale zdarza mi się często budzić i myśleć cholera wie o czym...
Dodatkowo tez mam obawy czy nadaje się na mame dwójki dzieci itp itd...
Ta nerwica jest okropna...
 
Nerwica jest paskudna, ale to nie koniec świata.
Ania powinnaś powiedzieć o tym swojemu ginekologowi I poszukać jakiegoś terapeuty dla siebie jak najprędzej.
 
Hej Klaudia 12 do ginekologa idę dopiero 20 grudnia ale tym razem powiem lekarzowi jak jest ze mną. Do psychologa idę jutro, będzie to moja 3 wizyta, na wcześniejszej jeszcze nie wiedziałam że jestem w ciąży. Odpoczywam teraz i równocześnie umieram z niepokoju, koło mnie siedzi moja 3 letnia córka z którą nie mogę się bawić bo nie mam sily😥
 
Hej Klaudia 12 do ginekologa idę dopiero 20 grudnia ale tym razem powiem lekarzowi jak jest ze mną. Do psychologa idę jutro, będzie to moja 3 wizyta, na wcześniejszej jeszcze nie wiedziałam że jestem w ciąży. Odpoczywam teraz i równocześnie umieram z niepokoju, koło mnie siedzi moja 3 letnia córka z którą nie mogę się bawić bo nie mam sily😥
Kochana spokojnie wszystko się ułoży.
Przytulaj maleńką jak najczęściej i daj sobie czas. Jeśli nie masz siły nic robić to się nie zmuszaj :) Odpoczywaj jak najwięcej i dbaj o siebie. Ja jestem w 6 tygodniu I też miewam paskudne dni.
Zwłaszcza jak sobie nakrece że mam schizofrenie I już nikt mi nie pomoże 😂 jak już czuje się lepiej to aż chce mi się śmiać tych moich natretnyxh myśli. Głową do góry nie jesteś sama :) jak chcesz to daj jakiś kontakt do siebie na priv np whatsapp albo jakiś inny komunikator to się będziemy nawzajem wspierać :* buziaki I silną bądź masz dla kogo.
 
reklama
Kochana spokojnie wszystko się ułoży.
Przytulaj maleńką jak najczęściej i daj sobie czas. Jeśli nie masz siły nic robić to się nie zmuszaj :) Odpoczywaj jak najwięcej i dbaj o siebie. Ja jestem w 6 tygodniu I też miewam paskudne dni.
Zwłaszcza jak sobie nakrece że mam schizofrenie I już nikt mi nie pomoże 😂 jak już czuje się lepiej to aż chce mi się śmiać tych moich natretnyxh myśli. Głową do góry nie jesteś sama :) jak chcesz to daj jakiś kontakt do siebie na priv np whatsapp albo jakiś inny komunikator to się będziemy nawzajem wspierać :* buziaki I silną bądź masz dla kogo.
Masz rację Kochana!
A Ty jak tam? Lepiej się czujesz?
 
Do góry