reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Jakie mądre słowa. Mi nerwica lekowa też się ujawniła po śmierci bliskiej osoby. Ciągle drżalam o najbliższych a później jak już nie dawałam rady to rzuciło się na mnie i na somatyke. To było okropne czuć się tak źle pomimo super wyników.
[/QUOTE
Jakie mądre słowa. Mi nerwica lekowa też się ujawniła po śmierci bliskiej osoby. Ciągle drżalam o najbliższych a później jak już nie dawałam rady to rzuciło się na mnie i na somatyke. To było okropne czuć się tak źle pomimo super wyników.
Czy dałaś rade wytrwać cala ciążę bez brania leków? Czy bardzo ciężko było?
 
reklama
Przedwszystki
Chyba każda z nas to przechodzi w jakiś sposób.. Dla mnie najgorsze jest poczucie beznaziejnosci i strach przed zwariowaniem..
Czy Twoja mama doszła do siebie? Próbowała sobie pomóc w jakiś sposób?
Była parę dni na oddziale zamkniętym po ostatniej próbie. Ale wyszła na własne żądanie.
Ogólnie jest z nią ok ale w zeszłym roku mieli straszne problemy finansowe i chyba psychicznie wysiadla.
Kochana rozumiem cię doskonale, mam to samo.
A najgorsze jest to, Ze zawsze byłam osoba podatna na sugestie, więc nie mogę siedzieć I szukać w necie, bo wariuje. Dziś natknęłam się na temat schizofrenii I zaczęłam sobie jej objawów u doszukiwać. Męczące takie życie. Plus teraz tą ciąża I kolejne zmartwienia. Ehh
 
Czy dałaś rade wytrwać cala ciążę bez brania leków? Czy bardzo ciężko było?
Tak. Cała ciąża bez leków :) czułam się bardzo dobrze chociaż miałam wszystkie możliwe objawy ciąży:) jedyne co u mnie wywoływało lęk to to że nie mogę w razie czego wziąć leków. Zwłaszcza na wysoki puls który mam od zawsze ;)
 
Tak. Cała ciąża bez leków :) czułam się bardzo dobrze chociaż miałam wszystkie możliwe objawy ciąży:) jedyne co u mnie wywoływało lęk to to że nie mogę w razie czego wziąć leków. Zwłaszcza na wysoki puls który mam od zawsze ;)
Super! Czyli dzielnie przez to przeszłaś :) a czy u Ciebie tez bywało tak, że czułaś poczucie beznadziejności?
 
Laski, ale się nakrecilam przez ten artykuł na tą schizofrenieI zaczęłam analizować moje zachowanie ijuż mi odbija😣 jakie macie sposoby na natrętne negatywne myśli? Aż mi się skóra na glowie jezy jak o tym myślę 😫
 
Laski, ale się nakrecilam przez ten artykuł na tą schizofrenieI zaczęłam analizować moje zachowanie ijuż mi odbija😣 jakie macie sposoby na natrętne negatywne myśli? Aż mi się skóra na glowie jezy jak o tym myślę 😫
Myśl to tylko myśl. Jakbyś miała to czego się boisz to byś nie myślała i nie bała się tego :)
 
Myśl to tylko myśl. Jakbyś miała to czego się boisz to byś nie myślała i nie bała się tego :)
Na jakiej zasadzie polega wizualizacja?
Miałam tak czasami. Myślałam wtedy o czymś przyjemnym albo robiłam wizualizację i jakoś mijało.
Na czym polega wizualizacja? Daj mi jakieś podpowiedzi bo chyba dziś zwariuje :(
 
Na jakiej zasadzie polega wizualizacja?

Na czym polega wizualizacja? Daj mi jakieś podpowiedzi bo chyba dziś zwariuje :(
Wyobrażam sobie jakieś miłe zdarzenia. Albo coś przyjemnego. Jak byłam w ciąży często sobie wyobrażałam jak już urodze Córeczkę co fajnego będziemy robić wspólnie. Pomaga jak się to robi systematycznie :)
 
reklama
Do góry