reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

A na co dokładnie Wam pomaga? Na te przeskoki serca będzie ok?
Kochana olejek cbd ma szerokie spektrum zastosowań.
Pomaga w leczeniu nerwicy, Parkinsona, depresji oraz innych schorzeń.
Jest w 100% naturalny.
Warto jednak zaopatrzyć się w niego z zaufanego źródła tzn. Dobrej strony internetowej albo apteki, Bo z tego co wiem w aptece też już można to nabyć.
 
reklama
Można to chyba nazwać tez przeskokiem... Odczuwam to jako dziwne uczucie na środku klatki piersiowej... tak jakby na chwile serce przestało bić, jakby zatrzepotało i dalej kontynuowało akcje...
Mnie się tak zdarza. Pamiętaj, że w ciąży serce pompuje dużo więcej krwi i inaczej pracuje. Kołatania są normalne. Ja jak zaczynałam brać w ciąży Setaloft, to miałam straszne uciski w klatce, kołatania, bóle. Byłam z tym nawet u kardiologa, co mnie bardzo uspokoiło. Teraz czasem mam lekkie kolatania, ale mówię sobie, że to ciąża i wszystko jest ok.
 
Czytałam o tym olejku.... To ten słynny olej z konopi. U nas to wogole jest w sprzedaży? Ile czasu go bierzesz, i czy działa? Lepiej się czujesz?
Mnie trochę "zmyliło" jego domniemane działanie, praktycznie ma pomagać na wszystko... Atakuje komórki raka? Kurcze jak czytam coś takiego, to jakoś "niedowierzam", być może mylnie. Ale jeśli coś miałoby mieć takie wspaniałe działanie to chyba powinno być powszechnie stosowane i doradzane. Tymczasem lekarze o tym nie wspominają wogole, a internet to same wiecie... Na jednej stronie ohy i ahy, na drugiej zło wcielone... 😥 Ale ciekawa jestem czy działa i jak się po nim czujesz?
 
Czytałam o tym olejku.... To ten słynny olej z konopi. U nas to wogole jest w sprzedaży? Ile czasu go bierzesz, i czy działa? Lepiej się czujesz?
Mnie trochę "zmyliło" jego domniemane działanie, praktycznie ma pomagać na wszystko... Atakuje komórki raka? Kurcze jak czytam coś takiego, to jakoś "niedowierzam", być może mylnie. Ale jeśli coś miałoby mieć takie wspaniałe działanie to chyba powinno być powszechnie stosowane i doradzane. Tymczasem lekarze o tym nie wspominają wogole, a internet to same wiecie... Na jednej stronie ohy i ahy, na drugiej zło wcielone... 😥 Ale ciekawa jestem czy działa i jak się po nim czujesz?
Wręcz przeciwnie :) wiele lekarzy zaleca stosowanie terapii cbd na różne dolegliwości:) ja biorę już od dobrych 6 miesięcy z małymi przerwami I jak najbardziej sobie chwale. Oprócz tego że pomógł mi w walce z nerwicą I depresją to dodatkowo uregulował mi cykl :) ja jestem bardzo zadowolona.
 
Wręcz przeciwnie :) wiele lekarzy zaleca stosowanie terapii cbd na różne dolegliwości:) ja biorę już od dobrych 6 miesięcy z małymi przerwami I jak najbardziej sobie chwale. Oprócz tego że pomógł mi w walce z nerwicą I depresją to dodatkowo uregulował mi cykl :) ja jestem bardzo zadowolona.
Z ciekawosci zapytam mojego lekarza o
opinie :)
Jak się w ogóle czujesz? Uspokoiłaś się trochę? :)
 
A jeśli chodzi jak się po nim czuje to zupełnie normalnie.
Żadnych jazd
Z ciekawosci zapytam mojego lekarza o
opinie :)
Jak się w ogóle czujesz? Uspokoiłaś się trochę? :)
Dziś akurat mam mega stresa na 14:30 mam byc u lekarza zobaczymy co powie, czy w ogóle coś zobaczy tam :) bo mi ten clear blue digital pokazał, że to 2-3 tydzien ciazy.
 
A jeśli chodzi jak się po nim czuje to zupełnie normalnie.
Żadnych jazd

Dziś akurat mam mega stresa na 14:30 mam byc u lekarza zobaczymy co powie, czy w ogóle coś zobaczy tam :) bo mi ten clear blue digital pokazał, że to 2-3 tydzien ciazy.
ojoj... to bardzo wcześnie :)
daj znać po wizycie:)
 
reklama
A więc ciąża jest jeszcze za mała żeby była widoczna na usg. Pobrali mi krew I jutro będę miała wyniki.
Miałam takiego stresa przed lekarzem że dostałam jakichś chorych ataków paniki myślałam że nie dojadę. To chyba nie ma moja nerwicowa głowę :(
 
Do góry