reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Jeszcze za krótko na przyzwyczajenie się do tej myśli :)
Ja jestem w ciąży planowanej, bardzo chcieliśmy mieć drugie dziecko i tez miałam różne myśli... Czasami zastanawiałam się czy nadaje się na mamę dwójki dzieci, czasami myślałam o tym po co mi to w ogóle itd... Także na spokojnie :)
Blizniaki? Czy juz mialas jedno wczesniej?
 
reklama
Rozumiem... a czy zdarzało Ci się takie jakby dławienie w klatce piersiowej? dla mnie to jest najgorsze... bo przy tym mam wrażenie, że zemdleje... nie mogę wziąć powietrza i mam mroczki przed oczami :/
Dławienia hmm nie wiem co masz na myśli dokładnie? Ja czasem mam wysoki puls i takie jakby przeskoki w sercu.
 
Dławienia hmm nie wiem co masz na myśli dokładnie? Ja czasem mam wysoki puls i takie jakby przeskoki w sercu.
Można to chyba nazwać tez przeskokiem... Odczuwam to jako dziwne uczucie na środku klatki piersiowej... tak jakby na chwile serce przestało bić, jakby zatrzepotało i dalej kontynuowało akcje...
 
Można to chyba nazwać tez przeskokiem... Odczuwam to jako dziwne uczucie na środku klatki piersiowej... tak jakby na chwile serce przestało bić, jakby zatrzepotało i dalej kontynuowało akcje...
Ja tak miałam często.
To są zwykle odczucia nerwicowe.
Nie ma co sobie tego przybierać do głowy za mocno.
Jak się stresujesz, że nie dasz sobie rady bez lekarstw to spróbuj z olejkiem CBD.
Wcześniej mi lekarz mówił, że nawet w ciąży można go brać.
 
Ja jak się dowiedziałam o ciąży dostałam takiego stresa, że aż mi się w głowie zakreciloI mroczki przed oczami, a potem cały wieczór mnie w klatce cisnelo. Od wczoraj już lepiej chyba się przyzwyczaiłam do tej myśli, bo mi się w końcu żołądek rozluźnił.
 
Ja tak miałam często.
To są zwykle odczucia nerwicowe.
Nie ma co sobie tego przybierać do głowy za mocno.
Jak się stresujesz, że nie dasz sobie rady bez lekarstw to spróbuj z olejkiem CBD.
Wcześniej mi lekarz mówił, że nawet w ciąży można go brać.
OK. i pomaga ten olejek?
 
reklama
Do góry