reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Super, ze tak szybko sie Wam udalo. Trzymam kciuki ! A z lekami to zalezy jak sie czujesz. Odstawia sie raczej stopniowo.
Ja tez się zgadzam, ze jeśli myślisz o odstawieniu to zrób to stopniowo, zejdź na 50 mg, poczekaj kilka dni, zejdź na 25 i ewentualnie wtedy odstaw. Oczywiście tez zalezy co powie Ci lekarz. twoja dawka 75 jest dość niska, ja miałam 50.
 
reklama
Wczoraj zrobiłam betę, wynik prawie 56 :) czyli się udało :) teraz mam tylko dylematy co dalej z lekami, przyjmowalam 75 mg Sertraliny, wczoraj nie wzięłam tabletki, dziś lekkie zawroty głowy, jutro wizyta u psychiatry i pytanie odstawiać czy nie odstawiać? Możecie napisać jak to u Was wygląda /wyglądało?
Gratulacje! Zobaczysz jak się będziesz czuła. U mnie nerwica bardzo się wyciszyła w obu ciażach. Nie musiałam brać tabletek.
 
Super!!! Gratulacje jeśli chodzi o leki, to skonsultuj się z psychiatrą. Ja biorę tylko pół tabletki na podwyższony puls, chociaż w ciąży to chyba norma, że puls jest wyższy i doraźnie pół tabletki afobamu( ale bardzo rzadko). Najgorszy był dla mnie 1 trymestr, który niedawno się zakończył. Teraz są lepsze i gorsze dni, duży wpływ ma na.moje samopoczucie pogoda...
Pogoda niestety nie pomaga, ciągle pada przez co ciśnienie skacze, a to nie wpływa na samopoczucie pozytywnie... Ciężka decyzja z tymi lekami, nikt mi nie da gwarancji :(
 
Myślę, że jak się świadomie zdecydowałaś na ciążę to znaczy, że czujesz się na siłach. Dasz radę!!! Brzydka pogoda nie trwa wieczne, złe samopoczucie też nie... Sa lepsze i gorsze dni.
Ciąży pragnę już od kilku lat, w zeszłym roku odstawiłam leki z myślą o ciąży ale przyszedł nawrót i musiałam do nich wrócić :( mam nadzieję, że teraz będzie inaczej :)
 
Hej dziewczyny stare i nowe
Ja znów w szpitalu. 36 tydzień i oprócz cukrzycy ciążowej , nerwicy, niedoczynność tarczycy, wielowodzia doszło mi lekko podwyższone ciśnienie. Ale wydaje mi się że to nerwiczka się odzywa bo już od kilku dni mi duszno brak tchu i kołatania serca. Nawet leżenie nie bardzo pomaga. Pomóżcie jak sobie z tym poradzić?
 
978693
I my się przywitamy. Kubuś urodzony 13 maja o 22.25 4.000kg i 54cm długi
Dacie radę mamuśki <3
 
Hej dziewczyny stare i nowe
Ja znów w szpitalu. 36 tydzień i oprócz cukrzycy ciążowej , nerwicy, niedoczynność tarczycy, wielowodzia doszło mi lekko podwyższone ciśnienie. Ale wydaje mi się że to nerwiczka się odzywa bo już od kilku dni mi duszno brak tchu i kołatania serca. Nawet leżenie nie bardzo pomaga. Pomóżcie jak sobie z tym poradzić?
Czytałam, że na końcówce ciąży właśnie brakuje oddechu, może niekoniecznie od razu to nerwiczka :) postaraj się odprężyć, sama polecam trening uważności mindfulness.
 
reklama
Do góry