reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Ja bylam prywatnie u tego ordynatora, pokazuje teczke zaswiadczen, opowiadam historie życia a on mina jakby znudzony...i w koncu wypaliłam ze "Panie doktorze chodzi ni tylko o jedno. Jak wpadne w panike proszę wstrzyknac mi cos na uspokojenie i przeciwbólowego. A on tak na mnie...dolargan... patrze w chacienw ksiazeczke zdrowia starszego tez mialam to podane...i było fajnie, kolorowo i motyle latały

kurde ja czytałam że tego się nie stosuje, są inne metody niż opioid

wszystko się zmienia teraz, leki też
 
reklama
wiem wiem, nie mam Ci absolutnie za złe :)

Bardzo pechowo z tym Twoim lekarzem, mnie stresuje każda perspektywa, czy to sn czy cc. Pocieszam się tylko tym, że podadzą mi coś na uspokojenie przed cc i jakoś przeżyję....

Trzymam kciuki za szybkie rozwiązanie.
A podają? Mi nie chcieli nic podać przed CC uznali, że nie wolno bo do dzidziusia zle... I mega panikowalam
 
U mnie spadek znowu mały mi tak odwalał po nocach ehco dwie godziny się budzi i jedna ma dłuższą przerwę około 2 godzin płaczu... Ja nie wiem, że jeszcze funkcjonuje... O 23 zasypiam o 00 pobudka o 2 znów od 3 do 4.30 odwalanko i o 6 wstawać do przedszkola piechoty dziś mi się aż w oczach błyski znowu pojawiły i już mam nerwicę znowu... w co to było itp... ah masakra ja nie wierzę, że leki mi pomogą ..
 
U mnie spadek znowu mały mi tak odwalał po nocach ehco dwie godziny się budzi i jedna ma dłuższą przerwę około 2 godzin płaczu... Ja nie wiem, że jeszcze funkcjonuje... O 23 zasypiam o 00 pobudka o 2 znów od 3 do 4.30 odwalanko i o 6 wstawać do przedszkola piechoty dziś mi się aż w oczach błyski znowu pojawiły i już mam nerwicę znowu... w co to było itp... ah masakra ja nie wierzę, że leki mi pomogą ..

oczywiście że pomogą
 
U mnie spadek znowu mały mi tak odwalał po nocach ehco dwie godziny się budzi i jedna ma dłuższą przerwę około 2 godzin płaczu... Ja nie wiem, że jeszcze funkcjonuje... O 23 zasypiam o 00 pobudka o 2 znów od 3 do 4.30 odwalanko i o 6 wstawać do przedszkola piechoty dziś mi się aż w oczach błyski znowu pojawiły i już mam nerwicę znowu... w co to było itp... ah masakra ja nie wierzę, że leki mi pomogą ..
pomogą...tylko musisz jeszcze chwilkę poczekać.....
 
reklama
tak, mi od razu gin powiedział, że dostanę przed
Zresztą nie będą mieli wyjścia bo ja dostaje takiego tętna, że nic nie zrobią....
Ah Ci lekarze też jeden tak gada inny tak :/ a ja się że stresu zaczełam dusić jak małego wyciągali... Ale nie dają nic bo po co eh dopiero jak małego wyjęli to mi coś podali
 
Do góry