reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Dlatego zeby byly spokojne... niektore musza lezec cala ciaze...my przynajmniej mozemy sie czyms zajac gdzies wyjscc. Relanium wycisza macice. Rozluznia miesnie jesli dziecko jest bardzo zywotne w brzuchu mamy i mama ma nerwobole np. Serca bo dzidzia uciska. Bardzo dobrze ze trafilam na obserwacje bo wyszlam o wiele madrzejsza. Ale zaznaczam tez ze tak jest w moim szpitalu. I prosilabym nie dawac komentarzy "bzdura" . Co szpital i lekarz to inna opinia.

dzięki

Wyraziłam tylko swoją opinię, nie można też wszystkich kobiet z nerwicą wrzucać do jednego worka
 
reklama
Dziewczyny złamałam się wzięłam alpragen :( ale już mam dość nieprzespanych nocy z lękami :( jutro idę się zapisać na psychoterapie może ona pomoże :( mam nadzieję że bardzo małemu nie zaszkodzilam :(
 
dzięki

Wyraziłam tylko swoją opinię, nie można też wszystkich kobiet z nerwicą wrzucać do jednego worka
Droga Reese nie mialam nic zlego na mysli...chcialam tylko uprzedzic ze nie jestem odpowiedzialna za praktyki u innych lekarzy i szpitalach. W trakcie tej ciazy bylam badana przez 6 lekarzy. Kazdy mowil co innego. Teraz wiem w ktorym szpitalu bede rodzic i musialam przyjąć sposób leczenia i podejscie do cesarki i nerwicy przez ordynatora. Bardzo fajnie ze masz empatycznego ginekologa. Moj wlsnie wyjechal na narty i ma mnie w dupie. Jestem w 40 tc. Musialam sie pogodzic ze nie mam co liczyc na cc. Ale teraz pomyslalam sobie ze kto wie czy bardziej stresowalaby mnie sytuacja kiedy podaja znieczulenie i nie czuje nóg...nie znam tego uczucia, a kolatanie serca, wysoki puls, cisnienie, milion mysli na minute, oblewanie potem, rumień od szyji pod czoło, dusznosci ...hmm przeciez wiem ze to nerwica. Nie jestem tutaj zeby urazic kogokolwiek. Szanuje każda z Was. Kazda noc to dla mnie czuwanie czy to bedzie dzis? W tym momencie JA stalam sie malo istotna. Najważniejsze dla mnie jest ten obywatel w brzuchu. A musze sie Wam przyznac ze kiedy nerwica sie nasilala mialam wrazenie ze bardziej jestem skupiona na sobie.
 
Dziewczyny złamałam się wzięłam alpragen :( ale już mam dość nieprzespanych nocy z lękami :( jutro idę się zapisać na psychoterapie może ona pomoże :( mam nadzieję że bardzo małemu nie zaszkodzilam :(
Mi psychiatra przepisała clonazepamum 0,5 i powiedziala ze to jedyny lek ktory jest dopuszczony w ciąży. Na mnie w ogole nie dzialal. Napisalam do niej co teraz mam zrobic a ona no to relanium...mozna? mozna. Ja nie musze brac wazne ze mam pozwolenie. I uwierz nie zrobisz krzywdy malenstwu. Kiedy bedziesz spokojnkejsza i wypoczęta ono tez dostanie wiecej dobroci z Ciebie. Po prostu zaufaj lekarza. Nie daliby nic co by mialo zle wplynac na dziecko. Juz mala dawka moze wyciszyc.
 
Mi psychiatra przepisała clonazepamum 0,5 i powiedziala ze to jedyny lek ktory jest dopuszczony w ciąży. Na mnie w ogole nie dzialal. Napisalam do niej co teraz mam zrobic a ona no to relanium...mozna? mozna. Ja nie musze brac wazne ze mam pozwolenie. I uwierz nie zrobisz krzywdy malenstwu. Kiedy bedziesz spokojnkejsza i wypoczęta ono tez dostanie wiecej dobroci z Ciebie. Po prostu zaufaj lekarza. Nie daliby nic co by mialo zle wplynac na dziecko. Juz mala dawka moze wyciszyc.
No to jest mój pierwszy przypadek w ciąży kiedy musiałam go wziąść mam nadzieję że pomoże :( wcześniej dawałam radę bez ale teraz już to trwa 3 dzień z rzędu :(
 
reklama
No właśnie oni tak do końca sami nie wiedzą co nam przepisać jedni mówią jedno drudzy drugie a tak naprawdę nie ma żadnych badań na ciężarnych z takimi lekami. Chociaż dziewczyny biorą chemię i też rodzą się zdrowe
 
Do góry