reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama
No właśnie tu jest problem bo prowadzę dwie pizzerie więc w ciągu dnia że tak powiem muszę być na chodzie i w miarę przytomna :D
 
Ja mam niestety nerwicę natręctw i lękową. Po kilku latach głównie lękowa - po jednej stracie nie pomaga to w pozytywnym myśleniu. Teraz znów jestem we wczesnej ciąży i obawy mam te same.
 
Ja mam niestety nerwicę natręctw i lękową. Po kilku latach głównie lękowa - po jednej stracie nie pomaga to w pozytywnym myśleniu. Teraz znów jestem we wczesnej ciąży i obawy mam te same.
Śmiało pisz co ci dolega. Każda z nas boryka z innym lękiem, ale w kupię siła. Ja mam nerwicę lękowa. I najgorzej jest jak muszę wyjść z domu.
 
Dziewczyny ja od czwartku biorę serwenon 10,sympramol 50i dziś test pozytywny .Boże tego się nie spodziewałam cala jestem roztrzesiona jak tu się ogarnąć
 
Śmiało pisz co ci dolega. Każda z nas boryka z innym lękiem, ale w kupię siła. Ja mam nerwicę lękowa. I najgorzej jest jak muszę wyjść z domu.

Kiedy miałam mniej więcej 11 lat mój tata doznał bardzo poważnego wypadku w pracy. Od tego czasu panicznie boję się, że komuś z moich bliskich coś się stanie. Czasami przez godzinę dwie nie mogę zasnąć i buduję w głowie chore scenariusze. Moja nerwica natręctw polegała m.in na liczbach nieparzystych. Za każdym razem kiedy robiłam coś nieparzyscie wywydalo mi się, że komuś stanie się przez to krzywda. To strasznie męczące. Po poronieniu w grudniu mam wrażenie że każda moja ciąża się tak skończy. Wykancza mnie to psychicznie..
 
a wiesz dlaczego? Dziwne to dla mnie

Mój psychiatra pozwolił mi xanax ale tylko doraźnie i to połowę 0,25.
Dlatego zeby byly spokojne... niektore musza lezec cala ciaze...my przynajmniej mozemy sie czyms zajac gdzies wyjscc. Relanium wycisza macice. Rozluznia miesnie jesli dziecko jest bardzo zywotne w brzuchu mamy i mama ma nerwobole np. Serca bo dzidzia uciska. Bardzo dobrze ze trafilam na obserwacje bo wyszlam o wiele madrzejsza. Ale zaznaczam tez ze tak jest w moim szpitalu. I prosilabym nie dawac komentarzy "bzdura" . Co szpital i lekarz to inna opinia.
 
reklama
Do góry