reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama
Na pewno jestem przewrazliwiona ...jestem ciągle przeziebiona, katar, gardło ...lecze się domowymi sposobami i nic ...martwię się żeby nie wpłynęło to jakoś na dziecko
Ja jak byłam przeziębiona to brałam *spam* i robiłam inhalacje.Z tej linii jest spray do nosa, syrop i saszetki do rozpuszczania w wodzie, plus Apap trzy dni leżenia plackiem I przeszło :)
 
I co z tego testu jak nie ma wytycznych co do leczenia kobiet w ciąży. O kant du..y można rozbić.
Moja położna znów wypowiedziała sie na temat ze jest duzy nacisk na to zeby wlasnie kobiety z nerwicą rodziły naturalnie. U mnie ordynator nie bierze pod uwage wskazań od psychiatry. "Głową się nie rodzi"
 
Dziewczynki słuchajcie miałyscie lęk przed depresja że macie schize że może was to spotkać oraz że nie pokochacie własnej dzidzi? Jestem w 30tygodniu i się zamartwiam :(
Ja kiedys wychodzilam z pierwszą paczka pieluch z rosmana pewnie to byl 33tc patrze na dzidzie na opakowaniu i myśl ...przeciez ja Ciebie nie chce. Polecialam do koscioła płakac. To tylko myśl...niech przeminie...plakalam do męża ze sie boje ze maly bedzie plakal a ja z nim. Mysli ze ja z porodowki na.pewno do psychiatryka trafie a maly bedzie z mezem....norma
 
Moja położna znów wypowiedziała sie na temat ze jest duzy nacisk na to zeby wlasnie kobiety z nerwicą rodziły naturalnie. U mnie ordynator nie bierze pod uwage wskazań od psychiatry. "Głową się nie rodzi"

no nie rodzi ale głowa tylko jest wytwórcą objawów, które są odczuwalne w całym ciele. Głupi argument.
Oczywiście, że jak ktoś ma delikatne objawy to mogę się zgodzić, ale są osoby, które mają naprawdę kiepską sytuację. Na szczęście mój lekarz jest empatyczny i mądry i robi tak, żebym czuła się jak najbardziej komfortowo.

Swoją drogą, ja nie skacze wcale z radości, że będę miała cesarkę. Wolałabym być zdrowa i rodzić sn
 
Ja jak byłam przeziębiona to brałam *spam* i robiłam inhalacje.Z tej linii jest spray do nosa, syrop i saszetki do rozpuszczania w wodzie, plus Apap trzy dni leżenia plackiem I przeszło :)
Robię inhalacje, psikam do nosa ..nawet brałam antybiotyk nieduże dawkę i niewiele pomogło ...może tak być ze dzieci mnie zarazaja ... Ale apapu nie brałam ...
 
reklama
A któras z Was brała relanium??
Ja od poczatku ciąży bralam xanax 0,25 na noc. Od 36 tc jestem na relanium ale max biore 5mg na dobe. Raczej to jest odgryzanie po kawaleczku. Ordynator u nas w szpitalu powiedzial ze moge 15mg na dobe ale sie nie odwazylam. Nie tylko nerwicowki biora. Jak widzialam to np. Te na podtrzymanie dostawaly
 
Do góry