reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Roza kochana na spokojnie opowiedz co się dzieje? Dlaczego masz mieć operację?[/QUOTE po CC po 2 tyg ma się iść na kontrolę do gina no i poszłam tydzień temu powiedział, że coś tam mam w macicy ale poczekamy tydzień może się wchlonie lub wyleci poprzez okresi dziś minal tydz byłam i stwierdził, że jest tego coraz więcej i się unaczynilo ... Owen co to znaczy bo jestem hipochondrykiem... To moze oznaczać raka to się unaczyniaa... Więc zadałam te pytanie czy to może być rak ale on, że może ale on stawia na to , że nie bo akurat po porodzie i, że mniej krwawię a przy raku bym bardziej krwawiła... Tak stwierdził, i, że najlepiej to usunąć żeby się nie wrosło w ranę po CC no to dopiero bd problem.... Eh j ajhz mam dość naprawdę dziewczyny mój mąż oczywiście zero wsparcia, ją go kocham ale czuje, że on mnie nie chciałabym odejść za duzo już tego wszystkiego naprawdę ale jak to robić 5 letniemu synowi? Bo mały by nie kojarzył faktów wiadomo... mamy wspólny kredyt hipoteczny w związku. Cym dom on nie odejdzie mnie nie stać sam Ana spłatę 1000 hipoteki do mamy mi się nie uśmiecha iść dwójką dzieci ona mkeszka. Niepełnosprawna umysłowo moja ciocia... Niby mam dom. Naprawdę wtorek nie mam nic marne macierzyńskie a co potem :(
 
reklama
Wiem że łatwo się mówi ale nie martw się aż tak na zapas. Lekarz ci powiedział że to nie jest tak. Nie wmawiają sobie nie wiadomo czego. I naprawdę idź do psychiatry, bo potrzebujesz profesjonalnej pomocy
 
Dziewczyny bylam u psychiatry dostałam relanium doraźnie bo stwierdziliśmy że jeśli to jest raz na jakiś czas to szkoda włączać leki na stałe .
Od wczoraj dziwnie mnie ciągnie w dole brzucha nie wiem czy to normalne :(
 
Marta a to relanium jest na receptę? Też by mi się przydało.
W ogóle cisza się tu zrobiła.
Z innej beczki: jak wasze wyprawki? Ja teraz 21+4 i dosłownie kilka sztuk ubranek mam. Chyba zacznę po mału już kupować, bo przy mojej cukrzycy to nigdy nic nie wiadomo a po dwa koszty rozłożą się.
 
Marta a to relanium jest na receptę? Też by mi się przydało.
W ogóle cisza się tu zrobiła.
Z innej beczki: jak wasze wyprawki? Ja teraz 21+4 i dosłownie kilka sztuk ubranek mam. Chyba zacznę po mału już kupować, bo przy mojej cukrzycy to nigdy nic nie wiadomo a po dwa koszty rozłożą się.
ja też mam dopiero kilka ubranek....szwagierka mówi że mi da po swoim małym i żebym nie kupowała ale mąż powiedział żebym nie robiła dziadostwa......i niewiem czy kupować czy nie
 
Dostałam na receptę ale narazie jeszcze nie wzielam ;)
Ja dzisiaj zaczynam 23 narazie nic nie mam :) boje się kupować :( cały czas mam z tyłu głowy że może coś pójść nie tak
Ja w następnym tyg idę na krzywa także zobaczymy
 
Dziewczyny ja się w życiu nie podniosę dziś byłam u gina i MMA coś będą mnie pod narkoza czyścic i boje się co to moze być kawałek łożyska może nawet rak to być a tu dwójką małych dzieci mąż oczywiście że jak zwykle przesadzam ma mnie w dupie... Czemu ciągle wiatr w oczy??
bo jak się wali to wszystko po kolei.....ale my kobiety jesteśmy silne i damy radę..trzeba przeczekać ten trudny czas a niedługo znowu zaświeci słońce w naszym życiu....zobaczysz będzie wszystko dobrze!
 
[GROUP=][/GROUP]
Dziewczyny ja się w życiu nie podniosę dziś byłam u gina i MMA coś będą mnie pod narkoza czyścic i boje się co to moze być kawałek łożyska może nawet rak to być a tu dwójką małych dzieci mąż oczywiście że jak zwykle przesadzam ma mnie w dupie... Czemu ciągle wiatr w oczy??
Kurcze moze to jakis skrzep? Jak mogliby zostawic kawalek lozyska? Co oni nie widzieli przy cc ? Przeciez powinno to byc sprawdzone... zawsze oddaja lozysko do badania hist-pat Wiesz co poszlabym do innego lekarza i sprawdzila dla pewnosci czy to napewno to...jestes w pologu Poza tym rak? To juz chyba nadwyraz ze niby skad teraz? Przeciez jak bylas otwarta to sprawdzaja macice przydatki.
 
[GROUP=][/GROUP]

Kurcze moze to jakis skrzep? Jak mogliby zostawic kawalek lozyska? Co oni nie widzieli przy cc ? Przeciez powinno to byc sprawdzone... zawsze oddaja lozysko do badania hist-pat Wiesz co poszlabym do innego lekarza i sprawdzila dla pewnosci czy to napewno to...jestes w pologu Poza tym rak? To juz chyba nadwyraz ze niby skad teraz? Przeciez jak bylas otwarta to sprawdzaja macice przydatki.
No byłam dziś u mojej lekarki przedtem miała urlop... Ona stwierdziła, że to chyba skrzepy ale dziwne, że są unaczynione i, że ona sama nie wie... Ale mam przyjść za 10 dni skontrolować i zobaczymy co z tego wyjdzie eh i jakbym dostała krwotok to od razu na szpital teraz siedzę k ciągle mysle, że krwotok dostanę
 
reklama
No byłam dziś u mojej lekarki przedtem miała urlop... Ona stwierdziła, że to chyba skrzepy ale dziwne, że są unaczynione i, że ona sama nie wie... Ale mam przyjść za 10 dni skontrolować i zobaczymy co z tego wyjdzie eh i jakbym dostała krwotok to od razu na szpital teraz siedzę k ciągle mysle, że krwotok dostanę
Ja po cieciu mialam dopiero kontrole po 6 tyg, malo tego nikt nawet usg mi nie robil. Po 4 chyba mialam dosc obfite krawienie ale to byla chyba miesiaczka bo tak sie lalo ze co chwile zmienialam podklad dzwonilam do lekarza i stwierdzil ze przez chwile tak moze byc. I ustalo. Takze ja bym nigdzie sie poki co na narkozy nie wybierala sprawdzilabym ta hipoteze u innego ginekologa.
 
Do góry