reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama
Idź i spróbuj. Mam że się szybko dostaniesz
Nie wiem czy narazie jeszcze nie spróbować zrezygnować jakimiś siłami z dziennego picia alkoholu i może wtedy i te leki o zdrowie stanę się mniejsze wczoraj nie wypiłam twego swojego piwka pierwszy raz od tygodnia wiem, że to tylko jeden dzień ale dla mojej to już mała wygraną i czułam się db w nocy :) nie wstawało mi się ciężko itp :) dzięki za wsparcie dziewczyny dobrze jest mieć się komu wygadać, niestety ale przyjaciółki zadnej nie mam jedyna koleżanka która mam bardzo dobry kontakt mam wrażenie, że wolałaby żeby mi się że układało niż żebym miała dobrze... Eh samo życie...
 
Nie wiem czy narazie jeszcze nie spróbować zrezygnować jakimiś siłami z dziennego picia alkoholu i może wtedy i te leki o zdrowie stanę się mniejsze wczoraj nie wypiłam twego swojego piwka pierwszy raz od tygodnia wiem, że to tylko jeden dzień ale dla mojej to już mała wygraną i czułam się db w nocy :) nie wstawało mi się ciężko itp :) dzięki za wsparcie dziewczyny dobrze jest mieć się komu wygadać, niestety ale przyjaciółki zadnej nie mam jedyna koleżanka która mam bardzo dobry kontakt mam wrażenie, że wolałaby żeby mi się że układało niż żebym miała dobrze... Eh samo życie...
Brawo....jeden mały kroczek.....ale będzie ci bardzo trudno......ja sama próbowałam kilka razy ale się nie udało.....ciąża mnie uratowała :).......trzymam kciuki mocno....
 
Ja już dawno stwierdziłam że to forum jest fantastyczne. Zawsze możemy na siebie liczyć. Może z czasem jak się zżyjemy bardziej to przejdziemy do bardziej zaawansowanej grupy np na Messenger??

Ja jestem po wizycie u diabetologa. Niestety dostałam 3j insuliny na noc:crazy:
Ach już ten kawaler rządzi mamą
 
Dziewczyny prosze was o pomoc wiem ze wy juz lepiej wiecie bo jestescie tu długo ja dopiero co napiszcie mi do kogo sie lepiej udac po skierowanie na cc psychologa czy psychiatry poprosic przed ciaza leczylam sie serotonil teraz jestem w pierwszym trymestrze jest ok chodze na terapie do psychologa i nie wiem kogo poprosic kogo sie bardziej trzymac bardzo was prosze
 
Dziewczyny jestem tu nowa ale jak czytam wasze wpisy to jest mi lepiej bo wiem ze nie jestem z tym sama z nerwica walcze przed ciaza bralam serotonil teraz mam odstawione pierwszy trymest ale pytanie do was kogo prosic o skkerowanie na cc psychologa czy psychiatre chodze na terapie i tez nie wiem kto to moze mi wystawic chodz to dopiero poczatek to ja juz umieram z nerwów
 
Dziewczyny ja się w życiu nie podniosę dziś byłam u gina i MMA coś będą mnie pod narkoza czyścic i boje się co to moze być kawałek łożyska może nawet rak to być a tu dwójką małych dzieci mąż oczywiście że jak zwykle przesadzam ma mnie w dupie... Czemu ciągle wiatr w oczy??
 
Dziewczyny jestem tu nowa ale jak czytam wasze wpisy to jest mi lepiej bo wiem ze nie jestem z tym sama z nerwica walcze przed ciaza bralam serotonil teraz mam odstawione pierwszy trymest ale pytanie do was kogo prosic o skkerowanie na cc psychologa czy psychiatre chodze na terapie i tez nie wiem kto to moze mi wystawic chodz to dopiero poczatek to ja juz umieram z nerwów
Zaświadczenie może wydać ci tylko lekarz,a więc psychiatra.
Psycholog to nie lekarz;-) ;)
 
reklama
Dziewczyny ja się w życiu nie podniosę dziś byłam u gina i MMA coś będą mnie pod narkoza czyścic i boje się co to moze być kawałek łożyska może nawet rak to być a tu dwójką małych dzieci mąż oczywiście że jak zwykle przesadzam ma mnie w dupie... Czemu ciągle wiatr w oczy??

Roza kochana na spokojnie opowiedz co się dzieje? Dlaczego masz mieć operację?
 
Do góry