reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Hej dziewczyny [emoji55]
Ja też miałam takie jazdy jak wy, ale udało mi się urodzić śliczna córeczkę, mała ma 5miesięcy,jest zdrowa i wspaniała.
Mnie czasami nerwy szarpią ale staram się to olewać-nie zawsze mi się to udaję. Boję się żeby przez moje urojenia nie latać z małą po lekarzach,narazie jest ok.

DARIA
Hej fajnie ze sie odezwalas. A czy bralas jakies leki w ciazy?

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Czesc kolezanki "nerwicowki" [emoji6] jak Wam mija sobota? U mnie od rana w lozku, w domu taki balagan ze szok... Musze sie zmotywowac kurcze ale jak? Czy Wam tez tak trudno przychodzi ogarnianie domu teraz? Mi nawet przy zmywaniu naczyn robi sie niedobrze[emoji87][emoji87][emoji85][emoji85]

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
Oj nie martw się mam to samo a cos zrobić trzeba. Ja za to w pracy i zastanawiam się jak wytrwac do końca. . Jeszcze dwie godziny i po robocie... Takze zazdroszcze tego łóżka :-(
 
Hej dziewczyny [emoji55]
Ja też miałam takie jazdy jak wy, ale udało mi się urodzić śliczna córeczkę, mała ma 5miesięcy,jest zdrowa i wspaniała.
Mnie czasami nerwy szarpią ale staram się to olewać-nie zawsze mi się to udaję. Boję się żeby przez moje urojenia nie latać z małą po lekarzach,narazie jest ok.

DARIA
Witamy :-) jak corka ma na imię?
 
Oj nie martw się mam to samo a cos zrobić trzeba. Ja za to w pracy i zastanawiam się jak wytrwac do końca. . Jeszcze dwie godziny i po robocie... Takze zazdroszcze tego łóżka :-(
Wspolczuje ja bym nie wytrzymala w pracy... W domu ledwo prosperuje[emoji23]

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Brałam hydroksyzyne jak było trzeba ale to taka dawka jak do kury bo jestem pewna że pomagał mi fakt że ją wzięłam bo na pewno nie dawka, chodzi o to żeby oszukać mózg.
Odpisałam bo wiem jak to jest jak się czeka na byle wpis, ja urodziłam w maju, zapisałam się do wątku majowe mamy ale do stycznia wkurzały mnie ich wpisy jak to pięknie być w ciąży,a ja traktowałam ten stan jak karę bożą, teraz to są moje wirtualne przyjaciółki,super dziewczyny,a córkę kocham nad życie ale w czasie ciąży było różnie i bardzo źle i dobrze . Teraz wiem że nerwy nie były potrzebne ale teraz a nie wtedy jak myślałam że umieram, jak wyjście z domu było tragedia.

DARIA
 
Brałam hydroksyzyne jak było trzeba ale to taka dawka jak do kury bo jestem pewna że pomagał mi fakt że ją wzięłam bo na pewno nie dawka, chodzi o to żeby oszukać mózg.
Odpisałam bo wiem jak to jest jak się czeka na byle wpis, ja urodziłam w maju, zapisałam się do wątku majowe mamy ale do stycznia wkurzały mnie ich wpisy jak to pięknie być w ciąży,a ja traktowałam ten stan jak karę bożą, teraz to są moje wirtualne przyjaciółki,super dziewczyny,a córkę kocham nad życie ale w czasie ciąży było różnie i bardzo źle i dobrze . Teraz wiem że nerwy nie były potrzebne ale teraz a nie wtedy jak myślałam że umieram, jak wyjście z domu było tragedia.

DARIA
Wiesz dla mnie duzo znaczy Twoj wpis. Bralas codziennie czy tylko jak cos sie dzialo? To moja 2 ciaza ale przy pierwszej jeszcze nie chorowalam... Tak jak mowisz teraz mam roznie... Jestem zla ze zaszlam w ciaze, ze sobie nie poradze, czasami denerwuje mnie fakt ze "cos" tam we mnie w srodku jest. Paskudna choroba naprawde, ale jestes przykladem ze sie da! Jak przetrwalas porod? Dzialo Ci sie cos w trakcie? Jak czujesz sie teraz? Gratuluje coreczki!![emoji177]

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wspolczuje ja bym nie wytrzymala w pracy... W domu ledwo prosperuje[emoji23]

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
Wez nic nie mów ja mam wrazenie ze nie wytrzymam ale jakos leci tylko dzieki hydroksyzine... :-( nie raz mam ochote wyjsc i nie wrocic do tej roboty czuje ze oszaleje...
 
DaWo: Nawet nie wiesz jak nam jest na tym forum potrzebna taka osoba jak Ty, taka, która podtrzyma na duchu. Czy od początku ciąży tak źle się czułaś?
 
Mój poród to od 1w nocy bóle krzyżowe o 6:15na porodówkę o 6:47 było już po[emoji16] dziewczyny jak weszło to musi wyjść, to też byl mój drugi poród ale pierwszy był bez nerwicy,
Poród tak was zajmie że zapomnicie o nerwach

DARIA
 
reklama
Ja przed ciążą już miałam problemy z nerwami, ale tu są dziewczyny którym było sto razy gorzej niż mi(były rok temu) i dały radę

DARIA
 
Do góry