reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Odpuszczam . Nakrecam sie a potem odpuszczam i co am byc to bedzie ale tak falami . Urodziłam w niedziele Michalinę SN . Na IP mimo boli ciśnienie wysokie bo z nerwów przed ciśnieniomierzem i do tej pory tak mam . Wiec super nie ..:/ u nas wsio okej jutro idziemy do domku .
Izuskam a pochwal się jeszcze ile wazy i ile cm ma Michalinka?:)
 
reklama
hej dziewczyny dawno nie pisalam bylam na wakacjach i tam bylo o wiele lepiej objawy byly bardziej wyciszone teraz wrocilam i znowu to samo ze zrobie mezowi krzywde nie mam sil dziewczyny ja nigdy tak nie mialam dopiero w ciazy mam takie jazdy !:/ juz panikuje czy mi to po porodzie przejdzie ??? nie chce zyc z takimi myslami ! jest tu jakas dziewczyna ktora typowo tak miala w ciazy i po ciazy przeszlo ??? czasem nie mam juz sil :( zostaly mi dwa miesiace...
 
onaOna jeśli nie radzisz sobie z tym to proponowałabym psychiatre i leki na wyciszenie objawów.myśle ze to będzie mniejsze zło niż twoje ciągle leki i strach.
 
zostalo mi 2 miesiace slyszalam ze przed porodem wtedy trzeba odstawic leki wiec czy wogole zdarzyly by zaczac dzialac ? bo tez slyszalam ze nie odrazu dzialaja i jak to jest po porodzie czy bede skazana dalej na tabletki ? nigdy nie bralam takich lekow i nie chciala bym nie umiec bez nich funkcjonowac..
 
Ona 24 ja na przykład biorę leki od 20 tyg. i po rozmowie z psychiatra i ginekologiem nie kazano mi obstawiać leków ani przed porodem ani przy karmieniu piersia..
 
reklama
hej dziewczyny dawno nie pisalam bylam na wakacjach i tam bylo o wiele lepiej objawy byly bardziej wyciszone teraz wrocilam i znowu to samo ze zrobie mezowi krzywde nie mam sil dziewczyny ja nigdy tak nie mialam dopiero w ciazy mam takie jazdy !:/ juz panikuje czy mi to po porodzie przejdzie ??? nie chce zyc z takimi myslami ! jest tu jakas dziewczyna ktora typowo tak miala w ciazy i po ciazy przeszlo ??? czasem nie mam juz sil :( zostaly mi dwa miesiace...
Hej dawno mnie nie bylo w tym watku. Jakbym slyszala siebie w pierwszej ciazy. Tez mi się ocd zaczęło w 1 ciazy tylko inna treść mysli. Teraz jestem w drugiej ale jeszcze jestem zaburzona. Tak zaburzona, nie chora ;) Powiem Ci tak paradoksalnie im bardziej wypierasz te mysli tym bardziej one beda cie atakowac. Przyzwol na nie wtedy lek bedzie slabl. Czy zrobilas cos mezowi? Zapewne nie i nie zrobisz bo w nerwicy ty masz nadkontrole nad swoimi czynami. Nerwica lapie się największych wartosci stad tak bardzo to nas przeraża. Powodzenia

Napisane na LG-H850 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry