reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama
Hej dziewczyny, ja dziś zaczęłam 9tc, razem z psychiatra i w porozumieniu z ginekologiem podjelysmy decyzję o włączeniu od jutra sertraliny 25mg, mam nadzieję że poczuje jakąś poprawę, bo dłużej tak nie uciagne ... :(
Cześć, jakie masz objawy nerwicy? Czy lekarz mówił co będzie z lekami w kolejnych trymestrach ciąży
 
Cześć, jakie masz objawy nerwicy? Czy lekarz mówił co będzie z lekami w kolejnych trymestrach ciąży
Ciągły stres, budzę się rano cala roztezesiona, przerazona, ze musze wsrac, bol brzucha, zawroty glowy, nie jestem w stabie usiasc i sie zrelaksować, ciągle napięcie i myśli...
Leki mam odstawić przed porodem
 
Dziwny lekarz, takie skoki ciśnienia na wizytach ginekologicznych ma wiele kobiet. Chyba, że Twój obawia się jakiś problemów z sercem. Jeśli powiesz anestezjologowi o tachykardii, zapewne zaproponuje cc pod narkozą

niekoniecznie.... u mnie wszyscy wiedzieli o tachykardii a i tak miałam normalne znieczulenie. A tętno podczas cc miałam 170 ;)

Ciągły stres, budzę się rano cala roztezesiona, przerazona, ze musze wsrac, bol brzucha, zawroty glowy, nie jestem w stabie usiasc i sie zrelaksować, ciągle napięcie i myśli...
Leki mam odstawić przed porodem

czemu niektórzy lekarze upierają się na to odstawanie przed porodem? To jest przecież bez sensu
 
czemu niektórzy lekarze upierają się na to odstawanie przed porodem? To jest przecież bez sensu
[/QUOTE]

Podobno ma to zapobiec zespołowi odstawiennemu u maluszka.
 
reklama
Do góry