reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Asiu a otrzymujesz od nich wsparcie, wiedzą o Twoich lękach? Możesz pogadać ze swoją mamą i wyżalić się jej?
 
reklama
Tak bo mi sie leki zaczely jak mialam 15 lat wiec bylam jeszcze prawde mowiac dzieckiem, rodzice jezdzili ze mna po lekarzach i byli ze mna w trudnych chwilach i wiedza dokladnie co sie ze mna teraz dzieje. Mama nawet do mnie rano o 4 jak mąż wychodzi do pracy przychodzi sie położyć zebym sama nie byla jak sie obudzę [emoji5] jest kochana

Napisane na LG-D290 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja mama też dokładnie wie co się ze mną dzieje ale mam wrażenie że już tego nie wytrzymała...okropnie się czuję siedząc sama w domku...cały czas czuję ciężar na sercu i gulę w gardle...
 
Hej dziewczyny ja mam wsparcie od męża, wział specjalnie urlop żeby ze mną posiedzieć. Wczoraj kurcze czułam się dobrze a od rana znowu jakaś panika. Siedzenie w domu mi nie sprzyja a dziś u nas taka plucha że nawet na spacerek nie pójdęnie mam w domu zajęcia i tak cały czas myślę o tych moich lękach i się nakręcam mówię wam dziewczyny jak jest mi ciężko i też zadaję sobie pytanie czemu mnie to musiało spotkać, tym bardziej że zaczęlo mi się to dopiero w ciąży. Justi a jak twoja krzywa cukrzycowa masz już wynik?
 
Krzywa cukrowa jest ok, posiew tez dobry więc mogą mi założyć pessar. Ale nastroj mam kiepski. ...taki depresyjny. ...
 
Dzis jest o wiele lepiej niz wczoraj ale nie bede zachwalac bo roznie z tym bywa. A jak u was dziewczyny z wypróżnianiem? Bo ja to mam ciagle zaparcia...

Napisane na LG-D290 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kup sobie asia w aptece syrop lactulosum mnie kazali w szpitalu sobie kupić bo też miałam zaparcia pomaga. Lepiej pić syrop niż potem mieć hemoroidy
 
Do góry