reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Dziewczyny czuję że asertin działa....mam mniejsze lęki i lepszą koncentrację ale naprzyklad dziś mam strasznie ciężką klatkę piersiową, przyspieszone tętno i czuję gulę w gardle. Ja na szczęście nie mam zgagi ani zaparc.
 
reklama
Justi to dobra wiadomość że asertin działa co do tętna to ja też mam często przyspieszone a kłuje cię w klatce? Może to jakieś nerwobóle. Sama nie wiem co to może być czegoś takiego nie miałam chociaż często mam właśnie uczucie że coś mi w gardle stoi. Ale to podobno zgaga
 
Tez mi się wydaje ze to nerwobole....Ja właśnie strasznie się poryczalam, nie moglam się uspokoić, mam caly czas żal do mamy, że mi nie umie pomóc. Zaczęłam miec znowu głupie i natretne mysli.
Jutro popołudniu jadę kupic pessar i jestem umowiona prywatnie na założenie, bo nie chcę leżeć w szpitalu przez 3 dni. Boję się strasznie szpitala, ze wezmą mnie za wariatkę jak zacznę płakać i panikować. Dlatego robię wszystko zeby chociaż byc w domu. ...z synkiem. W poniedziałek mój mąż wyjeżdża na 4 dni i będę w domu z teściową i tez zastanawiam się jak to będzie bo nigdy z nią nie spedzalam wiele czasu.
Jak to przetrwac. ....
 
Hej ja znowu jakaś wystraszona jestem mimo że mąż cały czas przy mnie. Nie wiem co będzie w przyszłym tygodniu jak pójdzie do pracy. Nockę miałam jak zwykle spędzoną na czuwaniu trochę snu pobudka i tak do rana. 2 tydzień brania asertinu i nic nie widzę żadnej różnicy w samopoczuciu. Justi a teściowa zna twoją sytuację!
 
Hej dziewczyny. U mnie dzis mija tydzien jak biore asertin i jest o niebo lepiej wracam do zywych, u mnie szybko moze dlatego ze moj organizm zna ten lek bo jakby nie bylo 5 lat go bralam bez przerwy. Nie jestem juz caly dzien zmęczona i napieta i co najwazniejsze wysypiam się

Sent from my LG-D290 using Forum BabyBoom mobile app
 
Asia zazdroszczę ci też bym chciała się wysypiać i nie odczuwać takiego strasznego napięcia. Muszę być cierpliwa starać się mieć pozytywne nastawienie.
 
Gosiu tesciowa zna doskonale moją sytuację wiec chociaż o tyle dobrze. Ja dzisiaj tez przespalam całą noc.
Gosiu psychiatra mówiła ze taki sen przerywany i letarg, wyraziste sny to jest efekt uboczny brania asertinu i powinien w miarę upływu czasu minąć. Wiem Gosiu co czujesz przed pojsciem męża do pracy bo mam dokładnie tak samo. Najlepiej jakby cały czas ktoś był przy mnie. Jak wraca mąż z moim Tymkiem to trochę życia we mnie wstępuje. ..gramy w gry, rozmawiamy, czytamy książki, jemy obiadek. Moj synek jest naprawdę kochany. Jestem z niego bardzo dumna bo to bardzo rezolutny chlopczyk.
Dziewczyny jakie macie i czy macie imiona dla swoich pociech?
 
Gosiu moja psychiatra i psychoterapeuta mówiła żeby pozwolić sobie teraz na słabość. To znaczy nie wmawiać sobie, że muszę albo powinnam, naprzyklad miec pozytywne nastawienie, czuć się dobrze, cieszyć się bo kazda ciąża jest inna. Wiele kobiet czuje się źle w ciąży ale nikt o tym nie mówi. ..bo przecież panuje stereotyp kobiety usmiechnietej i szczęśliwej. Zapewne macie poczucie winy, ze nie umiecie, nie potraficie, ze wszystko miało być inaczej. ...
 
reklama
Justi zastanawiam się jak to będzie jak urodzę czy te lęki miną czy będzie lepiej czy może wpadnę w jeszcze większą otchłań. Tak się boję porodu że jak sobie o nim pomyślę.... Czy nie spanikuję w szpitalu i nie zacznę histeryzować. Jestem ogolnie już tym wszystkim zmęczona bo rzeczywiście inaczej to sobie trochę wyobrażałam. A znowu wyszło jak wyszło. I ciągle się boję że przez te moje schizy coś sie stanie małemu. A co do imienia to my wybraliśmy imię Jasiek a u was już wybrane?
 
Do góry