reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Dziewczyny dziś pogoda nam spać nie dała. Są takie zmiany za oknem że to musi mieć wpływ ma nas. Obudziłam się dziś po 5 i u nas sypał śnieg, tak całkiem mocno! A od 9 świeci słońce intensywnie. Ogólnie od wczoraj wieje taki wiatr że łeb urywa.
Weszłam dziś na fb a tam wiele znajomych narzeka że im dzieci w nocy spac nie dały i od wczoraj marudne. My nerwowe ciężarówki widocznie jak te dzieci- nerwica przy takich zmianach atakuje mocniej.
Ja w nocy ciężko, teraz nawet nienajgorzej ale to cisza przed burzą- niedługo do kościoła a zaraz potem na imprezę rodzinną. Jak to znów przeżyć....
 
reklama
Hej,tak zle.napisalam,rodzilam w marcu nie w sierpniu:p dzidzia ma dwa tyg i trzy dni.nie przestawalam brac lekow i karmie piersia. Moj chlopczyk wazyl 3680 i ma sie hardzo dobrze. Jest spokojny przewaznie spi,ale sie boje ciagle czy bede dobra mama.i jak.to ogarne wszystko jak zostane sama z nim i moja 19miesieczna corka,ktora jest wulkanem.energii:)
 
Hej,tak zle.napisalam,rodzilam w marcu nie w sierpniu:p dzidzia ma dwa tyg i trzy dni.nie przestawalam brac lekow i karmie piersia. Moj chlopczyk wazyl 3680 i ma sie hardzo dobrze. Jest spokojny przewaznie spi,ale sie boje ciagle czy bede dobra mama.i jak.to ogarne wszystko jak zostane sama z nim i moja 19miesieczna corka,ktora jest wulkanem.energii:)
Super, że maluszek taki grzeczny. Dałaś radę z córką to i z synkiem podolasz. Dla swoich dzieci bedziesz najwspaniajsza mamą. Fajnie, że karmisz piersią, też mi się marzy karmienie.
 
Anetkaa już jesteś najlepszą mamą dla swoich dzieci i nigdy nawet nie pomyśl że jest inaczej. Najlepszą i jedyną jaką mają-najukochańszą.
Super że mały grzeczny i spokojny, oby tak dalej. Kawał chłopa z niego!
Anetkaa wrócisz do leczenia solidnego /jak przed ciążą/, to i dobre samopoczucie znów wróci, trzymaj się i uściskaj synka.
 
Hej,tak zle.napisalam,rodzilam w marcu nie w sierpniu:p dzidzia ma dwa tyg i trzy dni.nie przestawalam brac lekow i karmie piersia. Moj chlopczyk wazyl 3680 i ma sie hardzo dobrze. Jest spokojny przewaznie spi,ale sie boje ciagle czy bede dobra mama.i jak.to ogarne wszystko jak zostane sama z nim i moja 19miesieczna corka,ktora jest wulkanem.energii:)
Serdeczne gratulacje:)
 
Coś z tą pogodą nie tak. Wczoraj śnieg z deszczem dzis słonko a mi jakby ktoś baterie wyciągnął. Spalam chwilę jakas regeneracja jest. Mam nadzieję, że Wy czujecie się lepiej.
 
Coś z tą pogodą nie tak. Wczoraj śnieg z deszczem dzis słonko a mi jakby ktoś baterie wyciągnął. Spalam chwilę jakas regeneracja jest. Mam nadzieję, że Wy czujecie się lepiej.
U mnie to samo. W dodatku jutro ma być dodatkowo gwałtowny wzrost temp. Pewnie stad to nasze samopoczucie
 
No wlasnie przed ciaza bralam 8 msc escitil i mialam nadzieje ze po porodzie nie bede musiala zwiekszac dawek ani nic,poczekam jeszcze i zobacze
 
Hej,tak zle.napisalam,rodzilam w marcu nie w sierpniu:p dzidzia ma dwa tyg i trzy dni.nie przestawalam brac lekow i karmie piersia. Moj chlopczyk wazyl 3680 i ma sie hardzo dobrze. Jest spokojny przewaznie spi,ale sie boje ciagle czy bede dobra mama.i jak.to ogarne wszystko jak zostane sama z nim i moja 19miesieczna corka,ktora jest wulkanem.energii:)
Dasz radę to tylko te nasze chore,irracjonalne lęki.A jak z dawką leków?
 
reklama
Coś z tą pogodą nie tak. Wczoraj śnieg z deszczem dzis słonko a mi jakby ktoś baterie wyciągnął. Spalam chwilę jakas regeneracja jest. Mam nadzieję, że Wy czujecie się lepiej.
no mi ta pogoda jeśli to ona winna takie napięcia daję,że musiałam wziąć 2relanium,ktore i tak nie pomoglo...ale dobrze,że mamy pogodowego winowajce:yes:
 
Do góry