reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Ale masz też takie uczycie,że zaraz zwariujesz?nie chodzi mi o a.paniki tylko o ciagle,przeszywające napięcie
Mam tak dokladnie, atakow paniki nie mam, tylko wlasnie te okropne napiecia..wczoraj do południa czulam się okropnie i plakalam mamie że wyląduje w szpitalu bo bardzo ciężko bylo mi nad tym zapanowac i zahamować zle mysli .
 
reklama
Ja miałam dziś kiepska noc, ale obudziłam się z w miarę dobrym nastroju. Tak teraz jest niestety kiepsko taki ogólny dół, zle samopoczucie, i ten ból w ramionach lecący przez szyje do głowy :/ ale gratuluję przetrwania kolejnego miesiąca nam wszystkim :)
 
Ja miałam dziś kiepska noc, ale obudziłam się z w miarę dobrym nastroju. Tak teraz jest niestety kiepsko taki ogólny dół, zle samopoczucie, i ten ból w ramionach lecący przez szyje do głowy :/ ale gratuluję przetrwania kolejnego miesiąca nam wszystkim :)
Masz rację BRAWO MY dziewczynki!już czytam,że pomocą w nerwicy jest odpuzzczanie tylko jsk to zrobić?????
 
Ja miałam dziś kiepska noc, ale obudziłam się z w miarę dobrym nastroju. Tak teraz jest niestety kiepsko taki ogólny dół, zle samopoczucie, i ten ból w ramionach lecący przez szyje do głowy :/ ale gratuluję przetrwania kolejnego miesiąca nam wszystkim :)
Tez mialam fatalna noc, po trzech tyg silnej woli sięgnęłam po tabletke eh. Sen nie chciał przyjść, panika jakas duża. Jutro mam wizyte gin i ktg i chyba juz stres. Byle do przodu jeszcze tylko troszkę.
 
Ja miałam dziś kiepska noc, ale obudziłam się z w miarę dobrym nastroju. Tak teraz jest niestety kiepsko taki ogólny dół, zle samopoczucie, i ten ból w ramionach lecący przez szyje do głowy :/ ale gratuluję przetrwania kolejnego miesiąca nam wszystkim :)
Dorazzz co to za ból w ramionach? To nie bardziej napięcia Takie?
 
Tez mialam fatalna noc, po trzech tyg silnej woli sięgnęłam po tabletke eh. Sen nie chciał przyjść, panika jakas duża. Jutro mam wizyte gin i ktg i chyba juz stres. Byle do przodu jeszcze tylko troszkę.
Ja dzisiaj tez musiałam się dodatkowo hydro wspomóc w nocy bo usnac nie mogłam, zresztą i po niej się przebudzalam bardzo czesto
 
Ja dzisiaj tez musiałam się dodatkowo hydro wspomóc w nocy bo usnac nie mogłam, zresztą i po niej się przebudzalam bardzo czesto
Ja tez sie budze co 1,5-2 godziny w sumie codziennie ale sie przyzwyczailam. O 4 mialam godzine bezsenna ale potem spalam z przerwami do 8,30 wiec super. Noc jakas ogolnie ciężka. Dużo wrażeń w te święta może to tez to. Musimy jakoś wytrzymac
 
reklama
Do góry