reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Monika.o: Kochana udało mi się zasnąć około 3 a po 4 juz byłam wyspana :( Nie wiem jak długo tak pociągne... Bierzesz dalej hydro?
Skąd to znam tak okropnej nocy dawno nie miałam.. Takze wspolczuje. Czasami biore ale nie codziennie i przewaznie jak cos to jedną dziennie. Staram sie juz mniej, ale byłam dzisiaj u innego ginekologa i powiedzial też ze moge brac jak mi pomaga. Chociaz dalej nastroj mam podly...a jak ty sie czujesz i bierzesz coś?
 
reklama
Monika.o: Ja od wczoraj czuje się źle no i te nieprzespane noce :( Przy tak złym samopoczuciu nie mogę jeść i martwie się, że dostanę anemii, a co wtedy z dzieckiem. Tak mi szkoda tego maluszka, tak nie chce go krzywdzić. Jeśli dziś nie bede spała podjełam decyzje że od jutra zaczynam zażywać hydroksyzine. A czy Ty po niej lepiej zasypiasz?
 
Monika.o: Ja od wczoraj czuje się źle no i te nieprzespane noce :( Przy tak złym samopoczuciu nie mogę jeść i martwie się, że dostanę anemii, a co wtedy z dzieckiem. Tak mi szkoda tego maluszka, tak nie chce go krzywdzić. Jeśli dziś nie bede spała podjełam decyzje że od jutra zaczynam zażywać hydroksyzine. A czy Ty po niej lepiej zasypiasz?
Całe szczescie maluszek z reguły zawsze sobie dobrze radzi jak nie dostarczamy mu jedzenia to bierze z naszych zapasow wiec się nie martw za mocno. Wiesz co troche mi pomagała szczegolnie na poczatku teraz się chyba przyzwyczaiłam i juz nie bardzo z reszta ostatnio mniej biorę. Jak dzisiaj nie zasnę to jutro chyba też wezme na noc zobaczyć jak będzie. Mam nadzieję że dzisiaj gladko pojdzie bo na prawde w nocy mało spałam..
 
Też mam nadzieję że dziś zasnę chociaż jak narazie nie odczuwam zmęczenia:( A powiedz jak mąż reaguje na Twoje nieprzespane noce? Bo mój ma już dość jak stawiam cały dom na nogi :) A co do moich zapasów to schudłam 5 kg w pierwszym trymestrze więc niewiele mi ich zostało o_O
 
Też mam nadzieję że dziś zasnę chociaż jak narazie nie odczuwam zmęczenia:( A powiedz jak mąż reaguje na Twoje nieprzespane noce? Bo mój ma już dość jak stawiam cały dom na nogi :) A co do moich zapasów to schudłam 5 kg w pierwszym trymestrze więc niewiele mi ich zostało o_O
Nijak on spi i tyle ja z reguly leze w lozku i gapie się w telefon, on niestety zrozumieć nie moze ze ktos ma problem z zasypianiem i mówi zebym wzięła jakieś proszki i przetlumaczyc się nie da ze takich nie ma :-/ e tam kochana szybciej wrocisz do formy po porodzie nie przejmuj się!
 
Monika.o: Ja od wczoraj czuje się źle no i te nieprzespane noce :( Przy tak złym samopoczuciu nie mogę jeść i martwie się, że dostanę anemii, a co wtedy z dzieckiem. Tak mi szkoda tego maluszka, tak nie chce go krzywdzić. Jeśli dziś nie bede spała podjełam decyzje że od jutra zaczynam zażywać hydroksyzine. A czy Ty po niej lepiej zasypiasz?
Mam to samo, wciskam na siłe. Schudłam 6 kg, ale wyniki na szczęście mam ok
 
ewlinkal: U mnie 15 tydzień. Ginekolog przepisał mi hydroksizine. Psychiatra wymienił mi leki które ewentualnie mogłabym zażywać w ciąży, niestety nie przypominam sobie, aby wymienił ten asertin, o którym wspominały dziewczyny więc nie wiem czy mogłabym mu zasugerować ten lek.

Ogólnie dziś samopoczucie kiepskie dziewczyny. W nocy nie najlepiej śpię, od rana lęk i płacz...:(
A możę wymienił mozarin? o tym mi mówił, że jeżeli będzie konieczność mogłabym brać.
 
ewlinkal: Niestety nie pamietam nazw tych leków ale 27 mam wizytę i zapytam. Jak się teraz czujesz? Zażywasz coś? Jak dajesz radę?
 
reklama
Do góry