reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

ile ja bym oddala zeby bylo jak wczesniej ta radosc z dziecka i zero jakichkolwiek glupich mysli nie rozumiem dlaczego takoe cos mi sie stalo w ciazy jeszcze sie z czyms takim nie spotkalam wsrod znajomych...
 
reklama
doty

dotyczy głównie serca? czyli ? bo nie rozumiem, przy nerwicach występują takie objawy jak panika, ból klatki piersiowej, duszności, zawroty głowy itp ale tego nie rozumiem

Nerwica potrafi objawiać się na przeróżne sposoby, moja generalnie daje objawy ze strony serca, kołatania, przeskakiwania, wysoki puls, a do tego skurcze dodatkowe serca... Na początku z każdym takim atakiem lądowałam na pogotowiu, obecnie po latach zmagania się z tym świństwem staram sobie radzić sama. Oczywiście bóle w klatce piersiowej, nieuzasadniony lęk tez nie są mi obce.
 
Dziewczyny bierze któraś z Was zelazo? Ja ostatnio tak i mam problemy zoladkowe tj. mdlosci, bóle brzucha. Sa jakies sposoby by zmniejszyć dolegliwości?
 
ja biore praktycznie od samego poczatku zelazo ktore mi sie slabo wchlania ale ponoc witamina c ulatwia wchlanianie zelaza ale proponuje ci duzooo sokow z burakow... ja odkad dopadla mnie w ciazy nerwica lekowa to wogole zapomnialam o tym ze mi po zelazie bylo niedobrze jakos przeszlo... teraz mam przez nerwice o wiele gorsze problemy przez ten ciagly stres okazalo sie ze moja coreczka malo przybiera na wadze czasami nie mam juz sil glupia nerwica !!!
 
ja biore praktycznie od samego poczatku zelazo ktore mi sie slabo wchlania ale ponoc witamina c ulatwia wchlanianie zelaza ale proponuje ci duzooo sokow z burakow... ja odkad dopadla mnie w ciazy nerwica lekowa to wogole zapomnialam o tym ze mi po zelazie bylo niedobrze jakos przeszlo... teraz mam przez nerwice o wiele gorsze problemy przez ten ciagly stres okazalo sie ze moja coreczka malo przybiera na wadze czasami nie mam juz sil glupia nerwica !!!
To wyszlo teraz na usg ze mala mniej wazy?
 
tak :( jade dzis nad morze jak wroce jade to jeszcze sprawdzic do innego ginekologa ta nerwica psuje mi cale zycie !! :( po przyjezdzie wracam na terapie... i zobaczymu robie wszystko zeby sie nie denerwowac ale wiecie jal jest przyjdzie gljpia mysl i juz po moim relaksie ! mam nadzieje ze przybierze bo teraz jem wiecej wczesniej malo co jadlam przez te nerwy !
 
lekarz powiedzial ze to wcale nie musi byc przez to moge miec maly przeplyw lozyska co mi bedzie sprawdzal jak cos w szpitalu
... ale moze przybierze i nie bedzie koniecznosci ja panikara i tak po przyjezdzie ide do innego skonsultowac ... bo nie wytrzymam miesiac do nastepnej wizyty a jak mam maly przeplyw to trzeba dzialac jak najszybciej
 
lekarz powiedzial ze to wcale nie musi byc przez to moge miec maly przeplyw lozyska co mi bedzie sprawdzal jak cos w szpitalu
... ale moze przybierze i nie bedzie koniecznosci ja panikara i tak po przyjezdzie ide do innego skonsultowac ... bo nie wytrzymam miesiac do nastepnej wizyty a jak mam maly przeplyw to trzeba dzialac jak najszybciej
Spokojnie. Wrócisz to skontroluj..warto sie upewnić u innego lekarza.
 
Jestem tak wsciekla co ta nerwica lekowa ze mna robi ze przyslonila mi cala radosc z dziecka do tego dziala na zdrowie mojego dziecka ja dostalam jej w polowie ciazy ppierwszy raz w zyyciu i kompletnie nie umiem sobie z nia radzic a po takim wstrzasie gdy sie dowiedzialam ze corcia jest za mala powinnam zadbac o nas ale jak jak to chholerstwo wraca !! Boze w moim normalnym "stanie" po takiej informacji to bym dbala o nas !! a to cholerstwo przyslania mi normalne myslenie ! Daj Boze zebym dala rade do porodu i zeby po prodzie przeszlo tak jak przyszlo w trakcie ciazy ! dlaczego mnie w ciazy cos takiego spotkalo :( wstepna diagnoza padla tak jak pisalam ze tak reaguje na stres przed czyms nowym (macierzynstwem) ale do cholery ja nie mam siw czego bac bede miala pomoc ze stroby meza rodziny zreszta caly czas mam i juz nie moge patrzec na to jak sie mna i malutka martwia :( ja nie wiem dziewczyny poradzcie jak sobie z tymi czarnymi myslami radzic zebym nie wpadala w panike :(
 
reklama
najlepsze ze moja kuzynka z niemiec sie ciela wyladowala w szpitalu do tej pory terapia i leki juz chyba rok czy dwa... i jej matka a moja ciotka calej rodzinie wciska ze mam to samo bo ona ma nerwice lekowa wlasnie ... i ja juz na tym ciaglym stresie zaczelam sie martwic wkrecac sobie no koszmar jestem podatna na kazda mysl normalnie to bym jej powiedziala zeby sie walila... eh ale chyba przy nerwicy jest sie podatnym na takie bodzce? moja kuzynka jest chora a ja przeciez do cholery nie !
 
Do góry