reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama
Tez mam zamiar walczyć. Jutro drugie podejscie u dentysty i może juz nie będzie paniki jak ostatnio. Na razie jestem pozytywnie nastawiona. Nawet jeśli będę się czuła źle to jakoś to przeżyje. Na szczęście mam dentystkę chyba z nieba rodem.
 
Tez mam zamiar walczyć. Jutro drugie podejscie u dentysty i może juz nie będzie paniki jak ostatnio. Na razie jestem pozytywnie nastawiona. Nawet jeśli będę się czuła źle to jakoś to przeżyje. Na szczęście mam dentystkę chyba z nieba rodem.

Brawo ! Ja bałam sie niemal
Każdego lekarza ale im wiecej do nich jeżdzę tym mniejszy strach bo na każdej wizycie przekonuje sie ze nie ma sie czego bać . Ale
To przez koniowala na którego trafiłam
Na początku ciazy ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
1497903658-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Brawo ! Ja bałam sie niemal
Każdego lekarza ale im wiecej do nich jeżdzę tym mniejszy strach bo na każdej wizycie przekonuje sie ze nie ma sie czego bać . Ale
To przez koniowala na którego trafiłam
Na początku ciazy ...
A ja sobie właśnie po tej ostatniej feralnej wizycie uświadomiłam , że mam złe wspomnienia z mojej pierwszej wizyty u dentysty, jeszcze w przedszkolu. Pamiętam , że babka była okropna i musiała mnie nieźle przestraszyć skoro mi zostało. Ale jak już wiem otym to zupełnie mam luz. Przynajmniej na razie. Zobaczymy jutro.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Udało się wczoraj bez paniki przeżyć dentystę, wiec pelen sukces☺. I wrócił mi optymizm jeśli chodzi o poród. Chociaż już ciężko się chodzi i coraz więcej miejsc pobolewa. Ale już się nie mogę doczekać Kruszynki Dobrego dnia wszystkim!!
 
Udało się wczoraj bez paniki przeżyć dentystę, wiec pelen sukces[emoji5]. I wrócił mi optymizm jeśli chodzi o poród. Chociaż już ciężko się chodzi i coraz więcej miejsc pobolewa. Ale już się nie mogę doczekać Kruszynki Dobrego dnia wszystkim!!

Super gratuluje [emoji3] ja dzisiaj znowu byłam u diabetologa wyniki mam dobre wiec sie nimi nie przejmowałam jednak stresa miałam ze mi zmierzy ciśnienie . Ale mu nie pozwoliłam [emoji39] głupia ja - zamiast sie ćwiczyć Heh.
 
reklama
Co tam u Was dziewczyny? Jak samopoczucia?
Ja dziś byłam u lekarza synuś waży ok 831g i jest z nim wszystko ok :D

Klara to cudowne wieści [emoji3]

A co do moich wpisów to cisza po nich nastała - dziewczyny jak chcecie to sobie narzekajcie przecież wiadomo każdy moze mieć dzien do dupy i chce sie wygadać itd to naturalne . Ja jedynie napisałam swoje spostrzeżenia ale nie jestem tutaj nikim żeby kogoś uczyć jak ma żyć . Nie będę juz nic komentować kto co pisze także nie bójcie sie [emoji39]
 
Do góry