reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciężarówki z nerwicą

Lekarz ginekolog mówił żeby najpierw próbować hydroxyzyne a że jak już nie będzie wyjścia to zacząć tą sentraline, inny ginekolog twierdził że w obecnym czasie jak już tak się dzieje to żebym zaczęła sentraline. Ja dalej się waham i probuje ale wydaje mi się że to już resztki sił, idę jeszcze do psychiatry i zobaczymy co powie.
Idź do psychiatry, nie ma co się męczyć. A jakie masz najbardziej dokuczliwe objawy?
 
reklama
Idź do psychiatry, nie ma co się męczyć. A jakie masz najbardziej dokuczliwe objawy?
Natrectwa, już mi się trochę zrobił masz masz w głowie ze sama nie wiem o co w tym natłoku myśli mi chodzi i to mnie przeraża, wtedy lęk, niepokoj, ogolna depresja, bezsens, nie moge spać cała noc nawet. Ostatnio to miałam w kratkę nocki co druga nie przespana wcale
 
Natrectwa, już mi się trochę zrobił masz masz w głowie ze sama nie wiem o co w tym natłoku myśli mi chodzi i to mnie przeraża, wtedy lęk, niepokoj, ogolna depresja, bezsens, nie moge spać cała noc nawet. Ostatnio to miałam w kratkę nocki co druga nie przespana wcale
I po takiej nocce jak się ma w głowie taki zamęt i leki nawet w dzień nie potrafię nieraz zasnąć, jest zmęczenie ale jak się położę to strachy, leki i pobudzam się jeszcze bardziej.
 
Natrectwa, już mi się trochę zrobił masz masz w głowie ze sama nie wiem o co w tym natłoku myśli mi chodzi i to mnie przeraża, wtedy lęk, niepokoj, ogolna depresja, bezsens, nie moge spać cała noc nawet. Ostatnio to miałam w kratkę nocki co druga nie przespana wcale
Mam podobnie ;( tylko u mnie to dopiero 6tc…
 
I po takiej nocce jak się ma w głowie taki zamęt i leki nawet w dzień nie potrafię nieraz zasnąć, jest zmęczenie ale jak się położę to strachy, leki i pobudzam się jeszcze bardziej.
Taka ciągła analiza wszystkiego i wtedy co chwilę lęki, im więcej myślę i staram się tłumaczyć i wyjaśniać o co mi chodzi to tym bardziej się robi mętlik w tych tematach i wtedy strach.
 
U mnie stres, lęk, dziwny strach i niepokój, natłok myśli. Nie mogę nic jeść, najlepiej całymi dniami leżałabym w łóżku, praktycznie nigdzie nie wychodzę, do niczego nie mogę się zmotywować, bezsens i brak radości. Taka wegetacja z dnia na dzień, dobija mnie to :(
A czy miałaś coś stwierdzone u psychiatry wcześniej?
 
A czy miałaś coś stwierdzone u psychiatry wcześniej?
Ponad dwa lata temu stwierdził ze to nerwica, wtedy miałam trudny okres w życiu, bardzo dużo stresu. A teraz to już sama nie wiem czy to nerwica, czy depresja, czy hormony ciążowe, ale nie jest to przyjemne :( chciałabym wrócić do leków bo wtedy czułam się super, a wiem ze nie mogę :(
 
reklama
Ponad dwa lata temu stwierdził ze to nerwica, wtedy miałam trudny okres w życiu, bardzo dużo stresu. A teraz to już sama nie wiem czy to nerwica, czy depresja, czy hormony ciążowe, ale nie jest to przyjemne :( chciałabym wrócić do leków bo wtedy czułam się super, a wiem ze nie mogę :(
Czemu nie możesz? Bo jesteś w ciąży?
 
Do góry