reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama
Czy któraś bierze doraźnie coś na uspokojenie w ciąży ? Nie brałam nic całą ciążę, dziś dziwny stan rozedrganie ciała, ciśnienie wyższe, nie umiałam się uspokoić ...panika , że to ciśnienie mam wyższe i myślałam że już do szpitala będę gnać. Wzięłam 1 tbl Afobamu (wiem nie powinnam brać w ciąży i ani razu nie wzięłam) i wszystko się unormowało. Boję się powtórki tego stanu. Wypiłam wcześniej szklankę Pepsi bo byliśmy w restauracji i stwierdziłam , a pozwolę sobie na końcówce [emoji85]...myślicie , że Pepsi mogłaby podnieść ciśnienie ? Nie wiem czy konsultować się z lekarzem żeby mieć coś w razie czego bo tego Afobamu brać pewnie nie mogę ...a najlepiej nic bym brała
 
Czy któraś bierze doraźnie coś na uspokojenie w ciąży ? Nie brałam nic całą ciążę, dziś dziwny stan rozedrganie ciała, ciśnienie wyższe, nie umiałam się uspokoić ...panika , że to ciśnienie mam wyższe i myślałam że już do szpitala będę gnać. Wzięłam 1 tbl Afobamu (wiem nie powinnam brać w ciąży i ani razu nie wzięłam) i wszystko się unormowało. Boję się powtórki tego stanu. Wypiłam wcześniej szklankę Pepsi bo byliśmy w restauracji i stwierdziłam , a pozwolę sobie na końcówce [emoji85]...myślicie , że Pepsi mogłaby podnieść ciśnienie ? Nie wiem czy konsultować się z lekarzem żeby mieć coś w razie czego bo tego Afobamu brać pewnie nie mogę ...a najlepiej nic bym brała
Mogło być od kofeiny
 
Mogło być od kofeiny
Dziękuje za odpowiedź. Oby tak było , że to wpływ kofeiny bo czułam się bardzo źle. Ja cała ciążę miałam niskie ciśnienie bo ogólnie jestem niskociśnieniowcem , ale pod końcówkę widzę że to ciśnienie wzrosło , ale to ponoć normalne ...tyle że to co dziś się działo to już czułam się serio źle i coś było na rzeczy . Muszę trzymać rękę na pulsie i odezwę się do lekarza chyba żeby mieć coś w razie czego . Biorę Trittico-50mg na spanie i z tego przez 3 ostatnie dni próbuje zejść do zera żeby rodzic już bez leków , więc biorę teraz 25 mg ...Może lepiej było już zostać z tym Trittico ale nie chce by dziecko po porodzie miało problemy przez ten lek
 
reklama
Czy któraś bierze doraźnie coś na uspokojenie w ciąży ? Nie brałam nic całą ciążę, dziś dziwny stan rozedrganie ciała, ciśnienie wyższe, nie umiałam się uspokoić ...panika , że to ciśnienie mam wyższe i myślałam że już do szpitala będę gnać. Wzięłam 1 tbl Afobamu (wiem nie powinnam brać w ciąży i ani razu nie wzięłam) i wszystko się unormowało. Boję się powtórki tego stanu. Wypiłam wcześniej szklankę Pepsi bo byliśmy w restauracji i stwierdziłam , a pozwolę sobie na końcówce [emoji85]...myślicie , że Pepsi mogłaby podnieść ciśnienie ? Nie wiem czy konsultować się z lekarzem żeby mieć coś w razie czego bo tego Afobamu brać pewnie nie mogę ...a najlepiej nic bym brała
Najlepiej jakbyś skontaktowała się z lekarzem co masz w takiej sytuacji zrobić i co mozesz doraznie wziąć jak nie dasz rady z atakiem paniki ,uspokojeniem się i skokiem ciśnienia. Nie musisz korzystac, ale bedziesz spokojniejsza, ze masz coś w razie wu jak będzie bardzo zle.
 
Do góry