reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Oczywiście że tak, nie ma co brać na własną rękę. To dobrze, jak Ty i Twoje rodzeństwo jesteście w pełni zdrowi :) tak naprawdę to nie ma bezpiecznych leków w ciąży i poza nią, tylko lekarz musi rozważyć ryzyko czy bardziej zaszkodzi podając lek, czy właśnie go nie podając.
No właśnie. Niczego nie można uznać za w pełni bezpieczne. Ale czasem, gdy stan mamy jest naprawdę zły, to lekarze wolą podjąć ryzyko, żeby ona mogła jakoś funkcjonować..
 
reklama
Dziewczyny. Byłam wczoraj na wizycie wszystko super oprócz jednego. Jak chcieli mi zmierzyć cisnienie to się tak zestresowalam że tętno miałam 160 ! Gdzie w domu mierze codziennie i mam 85:// jak nad tym zapanowac jestem załamana 😔
 
reklama
Do góry