reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Trzeba powoli. Ja arketis w pierwszej ciąży z dnia na dzień odstawiłam to była masakra

Też brałam arketis, kiedy dowiedziałam się o ciąży odstawiłam od razu. Pierwsze dwa dni były ok, w trzecim zaczęła się jazda, która trwała przez prawie 3 tygodnie. Niby wszystkie badania twierdzą, że paroksetyna należy do leków, które nie uzależniają, a jednak zaraz po odstawieniu jest źle.
 
reklama
Tak sobie podczytuje. Sm to raczej nie jest taki rwacy ból. Ta choroba ma mało wspólnego z bólem. Chyba, że psychicznym. Prędzej bym tutaj myślała o reaumatoidalnym bólu stawów. A sm do ciąży nie ma żadnych przeciwwskazań [emoji4]
Ha! Moja pierwsza myśl to właśnie stwardnienie rozsiane! Moja neurolog się śmiała ze mnie, POZ zalecił wizytę u psychiatry...
powiem Wam ze czuje się jak idiotka poprostu! Mam wrażenie ze wszyscy myślą do okoła że ja sobie zmyślam ten ból.../a ja od dwóch miesięcy nie mam normalnego dnia... od rana to samo. Wczoraj miałam ciężki dzień i dzisiaj od rana nogi mnie rwą poprostu... wiem że dużo tez robi tutaj nerwica ok ale jestem osoba rozsądna która zawsze sprawdza wszystko do okoła i jeśli nic nie zostaje to wtedy OK nerwica! Niech będzie! Z tym że dotychczas moja nerwica to były lęki, a teraz co? Ciągły ból? Nie zniosę tego bo tak nie da się funkcjonować kompletnie!
Plany ciąży to już wogole w tym komencie marzenie!! I to raczej te z serii nie do zrealizowania!!
[emoji37][emoji22][emoji24]
 
Byłam raz Ale kobietka mi nie podeszła i zrezygnowałam [emoji23]

Ja byłam trzy razy i mam mieszane uczucia, tym bardziej, że dziś ginekolog mnie pytała, jak psycholog i czy coś mi daje. Powiedziałam zgodnie z prawdą, że to, co sama robię mi więcej daje.

A nie próbowałaś szukać kogoś innego? Chodziłam też trzy lata temu, też byłam trzy razy, ale pani przyjmowała raczej hurtowo, szła na ilość, a nie na jakość swoich usług, czym mnie skutecznie zniechęciła
 
Ja byłam trzy razy i mam mieszane uczucia, tym bardziej, że dziś ginekolog mnie pytała, jak psycholog i czy coś mi daje. Powiedziałam zgodnie z prawdą, że to, co sama robię mi więcej daje.

A nie próbowałaś szukać kogoś innego? Chodziłam też trzy lata temu, też byłam trzy razy, ale pani przyjmowała raczej hurtowo, szła na ilość, a nie na jakość swoich usług, czym mnie skutecznie zniechęciła
Chodzę do psychoterapeuty. Byłam wczesniej kiedyś też u psychologa. Wszyscy mówią to samo że musze sama znaleźć przyczynę moich lęków i tylko ja to moge zrobić..
 
Chodzę do psychoterapeuty. Byłam wczesniej kiedyś też u psychologa. Wszyscy mówią to samo że musze sama znaleźć przyczynę moich lęków i tylko ja to moge zrobić..

Ale przynajmniej Cię jakoś nakierowuje na to, czy daje tylko do myślenia? Mnie jak dał do myślenia, to w związku z tym, że zrozumiałam to całkiem inaczej przez cały tydzień się zadręczałam.
Poza tym to samodzielnie odnajdywanie przyczyny może trwać w nieskończoność, a na koniec taki terapeuta może stwierdzić, że to w pacjencie jest problem. Wychodzę z założenia, że wiele ode mnie zależy, ale od terapeuty również. W ciąży chyba też taka terapia powinna teoche inaczej wyglądać, żeby się aż tak nie denerwować
 
reklama
Również odczuwam czasami ból nóg. Zazwyczaj ud i kolan.... przypomina to ból przy grypie. Raz chodziłam tak chyba z miesiąc. Miałam badania na zapalenie stawów i nic....
 
Do góry