reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciężarówki rodzące w 2012 roku

hej dziewczyny:) bardzo dawno mnie tu nie było, ale to dlatego że nasz maluszek pojawił się już na świecie:) jest cudny:) i rzeczywiście trzeba dużżżżo odpoczywac w czasie ciąży bo teraz nie mam czasu ani siły na nic, czasami wydaje mi się, że ciągle karmię, ale mam nadzieję, że wkrótce się to unormuje:) pozdrawiam wszystkie mamy :)
 
reklama
Już nie długo będę na L4 to pogadamy, na razie praca -dom, dom-praca i nie mam siły by coś napisać, ale czytam na bieżąco forum :D
 
awokado gratuluej :-)


No, moje Drogie Panie dziś pierwsza wizyta u Pana Doktora :-D A ja chora:-( W nocy tak mnie gardło bolała, że nawet spać się nie dało....
 
hey dziewczyny :-) kilka dni tu nie zagladalam i widze jest maly ruch, a to naprawde dobry znak:-)
pogoda wyczesana az chce sie chciec, szkoda tylko ze mimo mojego zwolnienia kierownictwo wciaz prosi mnie o przygotowanie takich tam "drobnostek".. ciekawe czy potem ktos bedzie o tym pamietal..
wiecie czasem czuje sie nienormalnie,bo niby jestem w ciazy a dolegliwosci prawie zadnych nie mam (odpukac w niemalowane) no z wyjatkiem wagi, z ktora psychicznie sobie nie radze:baffled: wyprawek jeszcze tez nie organizuje zadnych-poprzestalam na stworzeniu listy :-D ej, wy tez tak macie??
a nic nierobienie mi sluzy, mam czas na wszystko i na nic :-D i tak mijaja kolejne tygodnie- chyba podswiadomie przygotowuje sie na "tryb stacjonarny", ktory zapewne nadejdzie wraz z upalami...


 
Hej

Scarletta - taaa - ja też jeszcze niedawno byłam zdziwiona o co chodzi z tą ciążą, bo oprócz tycia nic zupełnie mi się nie dzieje:))) A w 7 miesiącu się zaczęło - nadciśnienie, ból w kroku uniemożliwiający chodzenie, zespół cieśni nadgarstka (zdrętwiałe dłonie - od kilku miesięcy nie mam czucia w palcach:))), obrzęki takie, że nie tylko o butach ale nawet o skarpetkach nie ma co pomarzyć:))) Tak więc spokojnie - cała magia ciąży przed Tobą;)))


Pogoda taka, że aż żal, że mój maluch jeszcze po drugiej stronie tęczy, ale z drugiej strony cieszę się, że brak objawów porodu, bo nie chciałabym w szpitalu w długi weekend być - wiadomo - połowa na urlopach i minimum pewnie kadry - raz w weekend juz leżałam i dziękuję - gdyby nie salowa to bym zwątpiła, czy tam ktoś w ogóle jest:)))


Awokado - karmisz cycem?
 
Hej,całą noc musiałam spać na lewym boku bo gdy tylko zmieniłam pozycję to Miki strasznie kopał(że chyba mu niewygodnie było)-mały terrorysta już nawet z brzucha dyktuje swoje warunki ;).Mam coprawda ten słynny kojec do spania ale , albo to jest jedna wielka ściema albo ja nie umiem z niego korzystać.Częściej mój mąż się klei do niego niż ja.Flaurka to mnie kochana trochę przestraszyłaś,bo ja należę niestety do tego typu ludzi, że jak przeczytam lub dowiem się że komuś coś jest to w zaskakująco szybkim tempie zauważam u siebie identyczne dolegliwości:eek:,ale mam nadzieję że stanie się cud i tym razem tak nie będzie i bardzo Ci współczuję że musisz się tak męczyć bidulko.No ale jeszcze przed Tobą tylko 2 tygodnie i 4 dni -szybko minie :)A nagroda za to cierpienie będzie cudowna :).
Jeszcze nie robiłam listy bo szczerze-nie ogarniam tego.Nie znam sie na tych śpiochach,półśpiochach,kaftanikach itp. nie mam pojęcia czego i w jakich ilościach potrzebuję.Liczę na pomoc znajomych mamusiek,teściowej i pani ze szkoły rodzenia.Narazie mamy wybrany wózek(jest taki świetny że już bym chciała go kupić żeby chociaż pocieszyć oko),łóżeczko dostaniemy od siostry męża podobnie jak trochę ubranek bo 3 lata temu chłopca urodziła, a dzieci więcej nie planują więc nam skapnie(tak po prawdzie to połowę tych ubranek to my kupiliśmy, bo oszaleliśmy na punkcie tego malucha) :),pościel do wózka i łóżeczka też mamy wybraną i typ wanienki-aczkolwiek tu jeszcze może się zmienić bo nie wiemy czy stelaz kupic czy nie.Nie wiem jakie smoczki,butelki,kupujecie sterylizator?Wczoraj oglądałam jakić program i chyba zdecydujemy się na taki do mikrofali-fajna sprawa.Ale piękna pogoda się robi,może coś porobię w ogródku :).
 
Lanaya szczerze ci powiem, że chyba (nie wiem ile tego dostaniesz od szwagierki) ale to w zupełności wystarczy :-D
Taki malec szybko rośnie a naprawde, z własnego doświadczenia powiem Ci, że moja Laura miała dwie szafki ciuiszków (tyle podostawałam- nie kupowałam nic poza 5 sztukami śpiochów) Ponad połowy nie zdążyła ubrać :-) Raz, że tego było poprostu za dużo, dwa i tak będziesz ubierać tylko to co Ci przypadnie najbardziej do gustu, tak jak sobie :-p
Przyznam, że sterylizatora żadnego nie mieliśmy postawiliśmy na standardowe metody :-D. Stelaża do wanienki też nie brałam. Na początku kompałam małą na łóżku, później (jak już siedziała) przeszliśmy z wanienką do wanny, następnie zrezygnowaliśmy z wanienki i poszliśmy do dużej wanny:-)
A listy nie robiliśmy, zrobiłam liste potrzebnych rzeczy do szpitala tylko :-) A zakupy dla Małej robiliśmy na początku marca- termin miałam na 26.03 :-D
 
reklama
Do góry