reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciężarówki rodzące w 2012 roku

reklama
Witam nową Mamusi i skoro sobie życzysz przenosić to tego i ja Wam życze:-)

A tymczasem ja się z Wami żegnam....

Może jeszcze uda mnie się zawitać jako Mama 2012...
W co bardzo wątpie, bo na dziń dzisiejszy chyba już nie chcemy się starać;/
 
ooo cześć Aneczko :-)
wizyta u gina będzie w poniedziałek tak więc zobaczymy :-)
ostatnio poszłam na kontrolne badanie w sensie czy wszystko ok do takiego jednego ;-) i superancko :-)
Zaczynam już szaleć :-D ach... te ciuszki, zabaweczki... ostatnio sie zatraciłam w H&M-ie ;-) wiem pewnie nie powinnam ale jak tu sie powstrzymac hi hi , pozdrawiam.
 
halo halo dziewczynki...

wizyta u Dr Labera REWELACJA !!!! Polecam wszystkim, fachowo, sympatycznie i konkretnie, czuję że w końcu to jest to !!! :-) pozdrawiam.
 
Aniu tak Ci wspołczuje :* nic nie wiedzialam. Troszkę mnie ominelo. Witam Zielonogórzanki :p ja jestem Nowosolanką :) ale ucze się w Zielonej :p mam nadzieje ze watek trochę się rozrosnie i po porodzie nawet sie spotkamy :)
 
reklama
Do góry